2733
2734
عنوان

چرا همیشه ادمای دلسوزو هیچکی آدم حسابشون نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 43 پست

منم عین شما بودم

آخرش با مامانم دعوام شد اونم الکی تقصیر مامانم بود

از اون موقع خیلی کم رنگ شدم تو زندگیش

ده روز یه بار می رم خونش دو روز یه بارم زنگ می زنم

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

با شوهرم چکار کنم ؟میدونم دوستم داره اما همیشه تحقیرم میکنه با حرفاش مثلا میگه تو خنگی تو حواس پرتی و ...

هیچوقت نمیگه تو زنه بسازو هنرمندو با سلیقه و مهربونی هستی😔😔یبار ارزو ب دلم موند ازم یه تعریفی بکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ارزشه خودمو اوردم پایین

خودم  ی بار نزدیک یکماه ب هیچکی زنگ نزدم هی زنگ نیزدن منم بی محلی میکردم بلندشدن اومدن خونمون. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2731
با شوهرم چکار کنم ؟میدونم دوستم داره اما همیشه تحقیرم میکنه با حرفاش مثلا میگه تو خنگی تو حواس پرتی ...

لابد تو بیشتر میری سمت شوهرت

کمی خودتو بگیر بزا اون زیاد بیاد سمتت، باور کن تاثیر داره

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
کاش حوصله ای مونده بود...میتونستم بهت توضیح بدم چقدر درکت میکنم و میفهمم چی میکشی.

همیشه تو خلوته خودم تنهام .تنهایی فیلم میبینم تنهایی کتاب میخونم تنهایی تو خونه ام .اگه ده ساعتم شوهرم نباشه من بیفتم بمیرم هیچکس نمیفهمه

2738
اره دقیقا 😔😔😔کاش ادمه دل سنگی بودم

همش از تنهایی می خوایی خودتو بچسبونی به یکی فرق نداره(شوهر ، مادر....)

خودتو سرگرم کاری کن تا کمتر آسیب ببینی 

منم تنهایی رو کشیدم و دارم می کشم. دیگه قوی شدم برا خودم زندگی می کنم هر وقت شوهرم اومد پیشم تحویلش می گیرم در غیر این من اصلا نمی رم سراغش

همش با کار خونه و تلوزیون و این سایت سرگرمم

با شوهرم چکار کنم ؟میدونم دوستم داره اما همیشه تحقیرم میکنه با حرفاش مثلا میگه تو خنگی تو حواس پرتی ...

ازخودت تغریف کن وبخودت اعتمادداشته باش. مثلانگو اه چقدچاقم یاچیزای دیگه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن