2733
2734
عنوان

امروز صب ب حدی جیغ کشیدم ک همسایه مامانمینا هم اومد در زد

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 41 پست
نمیدونم دلیلش چیه ولی من نمیدونستم همزمان باهاش پری هم شدم لخته اومد گفتم الانه ک بمیرم خخخ

وای چرا خندم گرفت از این‌ پستت ببخشید

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقصیر دکتر داروخانه بود.وظیفش بوده به مریض بگه عوارض این دارو قرمز شدن ادراره.... ولی داروی خوبیه.د ...

اره درد و در جا از بین برد بابا لامصب دکتر هم نگفت خوب ک سکته نکردم

2731
خیلی بد بود پری هم شدم هنوزم ادرارم اون رنگی جرات نمیکنم برم دستشویی😣😣

تقریبا هر یک ساعت یه لیوان آب بخور به نصف روز نرسیده خوب میشی،ولی یکی دو روزی ادامه بده خوبه خوب میشی

وای چ جور تحمل کردی چرا رنگ ادرار و اینجوری میکنه مال قرص یا عفونت ومیزنه بیرون؟

من که انقدر سوزش داشتم اصلا به رنگش کاری نداشتم فقط میخواستم ی چیزی باشه آرومم کنه نمی‌دونم چرا اون رنگی میکنه 

هیچ وقت زندگی رو خیلی جدی نگیر....آخرش کسی زنده ازش بیرون نمیاد....
خیلی سخت بودها یعنی ی چیزی میگم ی چیزی میشنوی

واییییی نگووو 

من یدونه یو..... می گیرم از جیغ و گریه می میرم😩😩

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2740
وای عزیزم چی کشیدی خیلی سخته  توروخدا ببخشید اولش خیلی ترسیدن خوندم ولی وقتی فهمیدم قرصا ادرار ...

عزیزم والا منم یادم میوفته هم ب لرزه میوفتم هم خندم میگیره ولی خیلی بد بود