2733
2734
ن دکتر خودش از گرفت ازم برگه مرگه نداد بهم

انشالله جوونه ی دلتو سالم بغل کنی....برا منم دعا کن

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜دلیارم...عضو جدید چالش بامداد خمار📋. قد ۱۶۶📏وزن اولیه ۸۲  وزن هدف اول ۷۵⛹️‍♀️وزن هدف دوم ۷۰🏊‍♀️وزن هدف سوم ۶۵🧘‍♀️ انگیزه و کمک میخوام میخوام از همه بامدادیا برای کاهش وزن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم انشالله بارداری صبر کن 

خدا از دهنت بشنوه

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜دلیارم...عضو جدید چالش بامداد خمار📋. قد ۱۶۶📏وزن اولیه ۸۲  وزن هدف اول ۷۵⛹️‍♀️وزن هدف دوم ۷۰🏊‍♀️وزن هدف سوم ۶۵🧘‍♀️ انگیزه و کمک میخوام میخوام از همه بامدادیا برای کاهش وزن💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
2731
نه بابا یه لکم ندیدم نه دل درد نه چیزی تاپیک قبلم بخون

سلام

چی شد؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
سلاااام چطوری هیچی بابا چرت گفت دکتره😂😂😂😂

چه دکترایی پیدا میشن نمیگن زن باردار هول میکنه

منم هنوز پریود نشدم جرات تست و آزمایش ندارم هی میگم اگه منفی بود چی

۱۲ روز عقب انداختم

۳ روز که بود تست زدم منفی شد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
چه دکترایی پیدا میشن نمیگن زن باردار هول میکنه منم هنوز پریود نشدم جرات تست و آزمایش ندارم هی میگم ...

اره به خدا حالا خوبه من یه کم اطلاعات داشتم از قبل گفتم دکتر اشتباه میکنیا🤣🤣🤣گفت من تجربه دارم گفتم قطعا تجربه داری حالا ماسک زده بودم پوزخندم ندید😆😆😆اومدم خونه میدونستم اشتباه گفته ها ولی فکرم خراب بود. تا اینکه از چند تا دکتر پرسیدم گفتن چرت گفته. خیالم راحت شد. برو تاپیک وایتکسم بخون امتحان کن شاید باردار باشی

2740
اره به خدا حالا خوبه من یه کم اطلاعات داشتم از قبل گفتم دکتر اشتباه میکنیا🤣🤣🤣گفت من تجربه دارم گف ...

عهههه باوشه الان میخونم