2737
2739
عنوان

خبر فوت یکی از اقواممون رو شنیدم الان😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 23 پست

همه از خداییم و به سوی او برمیگردیم.

اون تازه زندگی واقعیش شروع شده.

مردم خوابند و بعد از وفات بیدار میشوند.

خروارها خاک فقط برای جسم اونه.

خدا رحمتش کنه.

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع : سفر پر ماجرا  رو گوش کن. 

خیلی قشنگه.

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روحشون غرق در آرامش استارتر اگر اعقاد دارین براشون سوره ی ملک رو زیاد بخونین.فشار قبر و کم میکنه.

خیلی شوکه شدم از خبر مرگشون به خدا 

الانم باردارم وحشت زده شدم.

اخه قربون خدا برم قادر مطلقه!

این بنده خداها تو اوج کاراشون و وکشاورزی ها مادرشونو از دست دادن😔😔

2728
همه از خداییم و به سوی او برمیگردیم. اون تازه زندگی واقعیش شروع شده. مردم خوابند و بعد از وفات بید ...

ممنون گلم خدا خیرت بده

اینام امسال زیادی تو چشم خلق بودن به خاطر درآمدهاشون.

آخه کشاورزای بزرگین هم خودشون هم بچه هاشون!!

ولی هعیییییی روزگار

میدونم عزیزم. مشکل اینجاست با آخرشبی با شوهرم سر مسایل مالی خیلی صحبت میکردیم اونم میگفت فقط قدر سل ...

دقیقا حرف منو شوهرمم این بوده.ولی اطراف ماشده پر ادمایی ک ادمو با پول ووسیله زندگی میسنجن.خیلی غمگینم.

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
خیلی شوکه شدم از خبر مرگشون به خدا  الانم باردارم وحشت زده شدم. اخه قربون خدا برم قادر مطلقه! ...

بنده خدا😔

قران بخونین هم خودتون آروم میشین هم روح اون مرحوم رو شاد میکنین

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
دقیقا حرف منو شوهرمم این بوده.ولی اطراف ماشده پر ادمایی ک ادمو با پول ووسیله زندگی میسنجن.خیلی غمگین ...

میدونی موضوع بحث و نظر ما دقیقااا همین بود .

بعد یهو ادم این خبر رو بشنوه کلا شوکه میشع😔

2738
خیلی شوکه شدم از خبر مرگشون به خدا  الانم باردارم وحشت زده شدم. اخه قربون خدا برم قادر مطلقه! ...

شوک نشید چون از اول خلقت تاا الان کار دنیا همین بوده . همه خواهیم مرد . این چیزا ترس نداره اگه کمی راجع بب مرگ بدونی نمی‌ترسی . یک مرحله دیگع و یک شکل دیگه از زندگی

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......