2737
2739
عنوان

مشهدیا بیایین کمکم دکتر خوب میخوام تو بیمارستان مهر یا رضوی

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 40 پست

من زایمانم بیمارستان مهر بودم دکتر زهره خزاعی

خیلی راضیم

چون طرح تروبج داشت تموم هزینه هام نصف شد

بیمه نداشتم

از بیمارستان مهر هم خیلی راضیم

دوتا جاریام بعد زایمان من برا زایمانشون رفتن مهر که اونام خیلی راضی بودن

یکی همین دکتر زهره خزاعی یکی دکتر زهرا کبریایی

ولی فک کنم چون ماه اخرته کبریایی قبول نکنه برا زایمان

ولی خزاعی قبول میکنه

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همین نظرزاده همشو میره

تک تک میبینه ؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
باید زنگ بزنی یکی یکی از دکترا بپرسی من امروز حدود ۳۰ تا دکتر زنگ زدم رضوی خیلی کم بودن اکثرا سینا و ...

اره دکترای قدیمی سینا میرن ولی سینا بیمارستانش افتضاحه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728
نه بابا همینش بده. اول میری پیش ماما بعد ک کنترات کرد وارد اتاق دکتر میشی و توی اتاق دکتر سه تا سه ت ...

خب اصلی ترین نکته رو نداره 😏

2740

مهرنوش سعادتمند مهر و رصوی کار میکنه

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ما کل خاندان همسرم ک بسیار پولدارم هستن و براشون مهمه این‌چیزها زایماناشون پیش دکتر کیخا بوده 

منم زیاد پیشش میرم

جوون و باحوصله س بنت الهدی میره رضوی و مهر نه

البته زهرا کیخا نه زهره چون زهره خواهرشه