2733
2734
ههه دلت خوشه گلم نه بابا من کلا همینطورم صدام خوبه یا صحبت کردن و...نه به این حرفا نیست 

چرا به این حرفاس

مردا از دختر قُدی که ناز و عشوه نداره خوششون نمیاد😁

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
یکی از دوستان منم از شما یکسال بزرگ‌تره . البته آدم معتقدی نیست الان با یه آقایی ازدواج سفید کردن و ...

یکی کاربرای اینجا هم که خانم خوبیه میگه با شوهرم ازدواج سفید کردم بعد باهم ازدواج.

ولی خب ادمای معتقد نمیتونن اونجوری باشن.کلا تو هر سنی الان ادم ازدواج می بینه. مثل قدیم نیست که فقط زیر ۲۰ سال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا به این حرفاس مردا از دختر قُدی که ناز و عشوه نداره خوششون نمیاد😁

منم خیلی رسمی و جدی ام. بارها هم ریسم تو اداره بهم گفته و استادم میخای کارات خوب پیش برو نرم تر باش ولی تو ذاتم نیست عشوه و چابلوسی. اصلا بدم میاد حس سوءاستفاده شدن بهم دست میده. ولی خب واقعا تاثیر داره زنانگی در زن. 

عزیزم این شعار هم درست نیست. منم قبول دارم تو ازدواج خبری نیست. ولی خب باید بپذیریم ازدواج هم جزیی ا ...

اگ طرفت واقعا ادم باشه ازدواج مي ارزه 

منم روز اول فكر ميكردم اگ كسي بياد تو زندگيم از تنهايي در ميام اما بيشتر تنها شدم قبلا ميتونستم درد دل كنم با خانوادم ولي الان چي از مشكلاتم بگم غصشون ميگيره در نتيجه مجبورم تو خودم بريزم ١٨٠درجه يا ادم توي دوران مجردي عوض شدم قبلا حداقلش اين بود ك ميتونستم بخندم ولي الان همش غصه اس 

البته همه مثل هم نيستن بعضي ها هم بختشون خوبه و فرق ميكنه

2731
منم خیلی رسمی و جدی ام. بارها هم ریسم تو اداره بهم گفته و استادم میخای کارات خوب پیش برو نرم تر باش ...

من خودم خیلی خشک و سنگین و به شدتتت مغرور هستم 

و نامزدمم از همین خصوصیات من خوشش اومد

ولی ادم وقتی تو زندگی میره خود ب خود برای نامزدش دوست داره ناز کنه و این ناز کردن خود به خود و بی اختیار به وجود میاد

به چاپلوسی ربطی نداره 

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
منم خیلی رسمی و جدی ام. بارها هم ریسم تو اداره بهم گفته و استادم میخای کارات خوب پیش برو نرم تر باش ...

منم عین عین خودتم تو یه شرکتی سرشیفت اقایون بودم و اتفاقا توی همون شرکت ۲ نفر از اقایون که نمیدونستن متاهل هستم ازم خواستگاری کردن چون جدیت و اقتدار من رو میپسندیدن اتفاقا الان بنظرم اقایون زنی رو میپسندن که توانمند باشه دیگه دوره زمونه دلبری و اینا گذشته الان مردها به زن‌های قوی احترام بیشتری میذارن و‌زنهای قوی تو‌زندگی مشترک هم موثر تر هستند هم موفق تر 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
اگ طرفت واقعا ادم باشه ازدواج مي ارزه  منم روز اول فكر ميكردم اگ كسي بياد تو زندگيم از تنهايي ...

قبول دارم حرفتون را. هر ازدواجی هم خوب نیست. ولی خب سعی کنید رو خودتون کار کنید که اذیت نشید. بنظرم کتاب محدودیت صفر را حتما بخون خیلی کمکت میکنه که آرامش پیدا کنی

منم عین عین خودتم تو یه شرکتی سرشیفت اقایون بودم و اتفاقا توی همون شرکت ۲ نفر از اقایون که نمیدونستن ...

من خواستگارامم میگن مشخصه زرنگ و مستقلی و جدی. یک بار یک خواسگارم گفت زن تو خونه ای مرد بیرون. ولی خب بنظر منم متاسفانه هم تو اجتماع هم تو محل کار همون اسم عامیانه عشوه یا چابلوسی و نازک حرف زدن کار راه بندازه که من اصلا تو گروه خونیم نیست.

2738
من خودم خیلی خشک و سنگین و به شدتتت مغرور هستم  و نامزدمم از همین خصوصیات من خوشش اومد ولی اد ...

موافقم واسه مردش ادم باید زنانه باشه سخته ولی میشه با کتاب خوندن و اینا بهتر شد. دوره زنانگی سهیل رضایی خوبه البته من گوش نکردم ولی یکسری فایل هاش را گوش میدادم خوب بود. من دوره خردمند هم خریدم گوش ندادم ولی ایمیل های رایگانش که یک مدتی عضو بودم خیلی عالی بود

موافقم واسه مردش ادم باید زنانه باشه سخته ولی میشه با کتاب خوندن و اینا بهتر شد. دوره زنانگی سهیل رض ...

من ترجیح میدم برای همسرم عشوه کنم تا آقا عزت همکار😑

که شاید منو سر عشوه بگیره

البته من همینطوریم صدا و لباس و چشمام غلط اندازه😂

دیگه اونطوریم کنم دیگه هیچی طرف فکر میکنه چه خبره

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
یکی کاربرای اینجا هم که خانم خوبیه میگه با شوهرم ازدواج سفید کردم بعد باهم ازدواج. ولی خب ادمای معت ...

منم اهل اینطوری زندگی نیستن یک درصد احتمال به ازدواج نرسه کی ضرر میکنه

قطعا دختر

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍