2733
2734
طبیعی خییلی دردش وحشتناکه؟؟ خیلی بد بود؟؟؟ 

واسه من اره ١٧ساعت درد كشيدم

هر كي بعد از من اومد چن ساعت بعدش زايمان كرد ولي من بعد همممه😫😫

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
خیلی درد کشیدی واسه طبیعی؟؟؟ من خیلی میترسم

اره خب دردش زیاد بود هی میگرفت ول میکرد ولی بدن هرکس باهم فرق داره بعضیا واسه طبیعی زیاد درد نمیکشن خوش زا هستن .من از ۷ شب تا ۸ صب درد کشیدم دهانه رحمم دو سانت بیشتر باز نشد سوزن فشارم زدم اثر نداشت تا اینکه ۸ صب افتادم رو خونریزی و اورژانسی رفتم اتاق عمل .ولی الان اگه بخوام بین سزارین و طبیعی رو انتخاب کنم حتما حتما سزارین رو انتخاب میکنم هرچند طبیعی اولش درد میکشی بعد راحت میشی ولی سزارین اولش راحتی بعدش چن روز درد داری ولی سزارین یه درد یکنواخته که به مرور کمتر میشه اما طبیعی هر لحظه دردت بیشتر میشه تا به اوجش میرسی.امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و بچتو بسلامتی و دل خوش بغل بگیری 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خب دردش زیاد بود هی میگرفت ول میکرد ولی بدن هرکس باهم فرق داره بعضیا واسه طبیعی زیاد درد نمیکشن ...

ممنون عزیزدلم من یخورده البته بواسیر ریز داشتم که رفت تو حالا دودلم که میترسم تو زایمان طبیعی دوباره بیاد بیرون