2737
2739

مردی ک بیاد نی نی سایت

دیگ واقعا باید منتظر خاستگار باشه😏

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی هند که خواستگاری دخترا از پسرا عادیه سلمان خان میگه ناراحتم ک کسی ازم خواستگاری نکرده بعد شما توقع داری بیان از شما خواستگاری کنن؟! 😅

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2728
به نظر من که دخترا میتونن از شبکه های اجتماعی پیام بدن اگه طرف بگه نه کمتر ضایع میشه

بخاطر اینه آیدی تلگرام گذاشتی؟ 

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
یکم هم جنبه شوخی داشت تاپیکم ولی یکم جدی بود . اگه یک پسری خوب باشه چرا دختر نباید بگه میتونه به یکی ...

راستشو بخوای خودم به شخصه تا حالا نشده از پسری خوشم بیاد در اون حد که بخوام باهاش ازدواج کنم

ولی چند بار پسرا فکر میکردن من بهشون نظر دارم کلی حرص خوردم البته بدمم نمیومد ازشون اما نمیتونم فکر کنم زیادی مغرورم

2740
واقعا؟    

ارههه 😅

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
یکم هم جنبه شوخی داشت تاپیکم ولی یکم جدی بود . اگه یک پسری خوب باشه چرا دختر نباید بگه میتونه به یکی ...

واسطه باز بهتره

مستقیم نه بهیچ وجه 

ایراد داره بنظرم🤔

تاپیک :مانکن های 1400 🌻سرگروه گروه رز زرد🌻وزن فعلی76⭐هدف اول74⭐دوم72⭐سوم70🌠