2737
2734
عنوان

خانمای بیست و بیست یک ساله میشه بیاین😐🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره گلم پوستم خشکه☹️

واسه همینه پس ماها باید زیر ۳۰ سالگی بوتاکس کنیم چاره ای نیس☹

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2731
با چه روغنی؟

ابرسان اوریاژ استفاده کن 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
منم هم سن توام،دقیقا مشکل تو رو دارم😕

اشکال نداره بابا احتمالا باید زیر ۳۰سالگی بوتاکس کنیم دیگه چاره چیه😖🤓

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
با چه روغنی؟

ببین چی بهت میسازه میتونی از روغن هسته انگور و بنفشه با پایه زیتون و رزهیپ یا جوجوبا استفاده کنی 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2740
من شنیدم بوتاکس تا یه مدتی جواب میده😕

خب آره دائمی نیس هر سه سال یبار باید تمدید شه اینم شانس مایه🤨

ویتامین eبخورم یا بزنم؟

بطور دائم ازش استفاده کن هر دو هفته یه 400. برات ضرر نداره . یک مدت بزن رو پیشونیت.

اگه پوستت خوشکه برو یه دکتر پوست برات هیدرودرم کنه ازش بخواه موادی بزنه مخصوص پوستت .