2737
2739
عنوان

ناهار چییی دارین🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 131 پست
دیگه امروز میشد بری.خوش باشین😄😄حالابرو خستگی یه هفته را رفع کن براش😄😄

نه دیگه فردا میشه سه روز

تازه چهارشنبه عصر درست کردم‌

اون هی میگه ولی میگم میخای پولت حیف بشه خخخ 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

املت درست کن خب حالت خوب نیست حتما که نباید برنج باشه

شوهرم حاضری نمیخوره 

بچه هامم املت ندوست باز باید جدا واسشون غذا بپزم

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2728
🥺🥺پس دیگه مجبوری یه چیزی درست کنی کاش میشد درست میکردم از تو موبایل میدادم بهت❤️

قربونت عزیزم لطف داری خواهری

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
خودت درست کن خب

شوهر من ماهی دوبار میخره کرونا هم نتونست جلوشو بگیره

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
2740
اینجا اینستا نیس😂😂😂🤣

یعنی چی 😄

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
  بفرمایید

نوش جونتون بشه💗

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........