2733
2739
لقاح ۸ساعت بعد از رابطه محافظت نشده درصورت ازاد شدن تخمک انجام میشه اره احتمالش خیلی زیاد چون سه روز ...

زمان تخمک گذاریم نبود نزدیکیای پریودیم بودا

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان تخمک گذاریم نبود نزدیکیای پریودیم بودا

احتمالش هست باردار باشی ولی احتمال خیلی کم چون اخر سیکل و اول سیکل احتمال بارداری خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
احتمالش هست باردار باشی ولی احتمال خیلی کم چون اخر سیکل و اول سیکل احتمال بارداری خیلی کمه ولی غیر م ...

وای خدا نکنه اگه اوایل بارداری باشه زعفرون اثری داره؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2731
وای خدا نکنه اگه اوایل بارداری باشه زعفرون اثری داره؟

مگه چقدر خوردی روی غذا اشکال نداره ولی دمنوش خوب نیس

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
چرا هیچ کس جوابمو نمیده سردرد و کمردرد از علایم بارداری هس؟

اره هست ولی نمیشع ب علایم اعتماد کرد فقط بی بی 

زیاد کلی خوردم ک پری شم ولی خدا کنه پری شم 

مگه دوس نداری باردار باشی؟ اها پس شما قبل پریودی بودی ینی ی پریودی هم عقب انداختی پ ... چند روز عقب افتاده؟ ببین عیب نداره خدا بخاد هیچی نمیشه با زعفرون فعلا مواظب باش 

2738