2733
2739
عنوان

مترونیدازول واژینال و زخم دهانه رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 209090 بازدید | 48 پست
من هم عفونت قارچی دارم و هر چی میاد و حالا چ پماد چ قرص مصرف کردم فایده نداشت باید چیکار کنم

من هم عفونت شدید داشتم هم زخم بزرگ وعمیق نزدیک سه چهار دوره دارو مصرف کردم ولی هرچی دکتر میرفتم فایده نداشت دکتر می‌گفت بازم عفونت داری با یه هفته دود دادن عنبرنسا خوب شدم رفتم دکتر دکترم می‌گفت اصلا خبری ازعفونت نیس حالا شماهم امتحان کن انشالا نتیجه بگیری

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استفاده از دارو و اولین مرحله درمان می باشد و در صورتی که بیماری با استفاده از دارو درمان نشود نیاز به سایر روش های درمانی می باشد، داروهایی که برای درمان این مورد استفاده قرار می گیرد، باید مطابق نظر پزشک تجویز شود، اما برای عفونت از داروهای آنتی بیوتیک و قرص مترونیدازول برای زخم دهانه رحم استفاده می کنند.در صورت عدم بهبودی با استفاده از دارو در طی 2 یا 3 دوره طول درمان، باید سراغ سایر روش های درمانی بروید.

استفاده از دارو و  اولین مرحله درمان  می باشد و در صورتی که بیماری با استفاده از دارو د ...

2یا3دوره درمان یعنی چقدرمن دکتررفتم بهم قرص مترونیدازول داده الان 4روزه میخورم ولی‌چون ماه رمضون هست نمیتونم هر12ساعت بخورم هر24ساعت میخورم به نظرت خوب میشم؟یه‌سوال دیگ میشه الان رابطه جنسی داشت یابایدواستم تاکامل خوب بشم باکاندوم وژل اینامیشه ؟؟

2731