2737
2739
سلام عزیزم ممنون از شما بنده که کار خاصی انجام نمیدم . معرفی دوست عزیزمون بود شهید عزیز و حقیقت خبر& ...

زنده باشید 

من چند بار خدمت مادر شهید حدادیان رسیدم این دفعه حتما تاپیک شما را بهشون نشون میدم و مطمئن باشید دعای خیر یک مادر شهید خیلی موثره 

بله تبلیغ اعتقادات دراویش که اینجا چند بار من خودم شاهد بودم و حرفهایی هست که بهتره نزنم ...

باز هم ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنده باشید  من چند بار خدمت مادر شهید حدادیان رسیدم این دفعه حتما تاپیک شما را بهشون نشون میدم ...

سلامت باشید ممنون .. به به چه سعادتی ..

خدا خیرتون بده عزیزم 💞⁦❤️⁩

.. اجرتان با شهید عزیز 🙏🌹🌿🌿 التماس دعا 

اینستا هم دوستان پیج های دیگه رو هم ارسال کردم براشون خیلی خیلی به زندگی شهید علاقمند شدند ...شهید برحق و عزیزی هستند . حتما نظر لطف شهید بوده و روزی همه ما بوده زیارت ایشون 🌿🌹🌿🌿

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

سلام به همه دوستان

حدیث کسا هدیه به شهیدبزرگوار  

بِحقّ الحُسَین                                                                                اللهم عجِل الولیکَ الفرج                                                                  🖤🖤🖤🖤🖤                                                                            دعای من درروضه                                                               اباعبدالله الحسین علیه السلام                                                                                                                                            فقط ظهورامام زمانم
2731
سلام به همه دوستان حدیث کسا هدیه به شهیدبزرگوار    

سلام عصرتون بخیر ... ممنون اجرتون با شهید عزیز 🌹🌹🌿🌿🙏🥀

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

سلام عزیزم 

خوشبحالتون که اینقدر رابطتتون با شهدا قویه، یه التماس دعای ویژه دارم ازتون، فردا یه حاجت خیلی مهم دارم میشه خواهش کنم برام دعا کنید 

منم برای شما دعا میکنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
سلام عزیزم  خوشبحالتون که اینقدر رابطتتون با شهدا قویه، یه التماس دعای ویژه دارم ازتون، فردا ی ...

سلام عزیزم محبت دارید خواهرم 🙏🌿🌹. قابل نیستم عزیز دل .. شما خواهر عزیز بسیار بسیار مقربتر هستید .. بنده بر حسب وظیفه چشم حتما دعاگو هستم و به نیابت در نظر میگیرم  سوره ، صلوات میخونم . الهی بحق شهدا حاجت روا شید 🌹🌿🌿🙏🌹🌹🌹

2740
100 صلوات هدیه می کنم

سلام عزیزم ممنون .. صد صلوات به نیابت شما هدیه شد به شهید عزیز 🌿🌿🌹 

سلام عزیزم محبت دارید خواهرم 🙏🌿🌹. قابل نیستم عزیز دل .. شما خواهر عزیز بسیار بسیار مقربتر هستید . ...

ممنون عزیزم 

خیلی محبت کردید

همیشه به نیت شهدای عزیزی که معرفی میکنید 200 تا صلوات میفرستم 

ان شاء الله که دستمونو بگیرند

اینار 100 تا صلوات مخصوص شما خواهر عزیزم به نیت سلامتی خودتون و عزیزانتون و حاجت روایی تون میفرستم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد ولم یکن له کفوا احد

ممنون عزیزم اجرتون با شهید عزیز 🙏🌹🌹🌿