2737
2734
عنوان

اونایی که از کرونا نمیترسن و .... 😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 22 پست
بنظرتون چقد درد کشیده بود ؟  چون اکسیژن‌خون پایین بیاد دیگه فرد بیهوش میشه دیگه دردی حس نمیکنه ...

اینقدر این لعنتی ناشناخته و پیچیده هست که تو هر فرد ممکنه ی جور باشه.... 😞😞😞 

‌‌‌خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤
فعلا که هزاران نفر تو همین ایران مردن و میلیون ها نفر داغدار شدن، حالا چه بر اثر حُقه و چه واقعیت...

درسته منم یکی از اشناهامون فوت کرد ولی خودش آسم داشت در حالیکه بعدا پدر مادرش همه جا میگفتن بچه مون هیچ مشکلی نداشت کاملا سالم بود و فقط کرونا داشت 

به حساب ازمایش خون هم نصف فامیلامون کرونا گرفتن ولی هیچ‌کدوم هیچیشون نشد و همه دوره شو مثل یه سرماخوردگی عادی گذروندن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره  نمیدونم من چرا به کرونا اعتقاد ندارم همش حس میکنم یه جور حقه ست که مردم سرگرم بشن وگرن ...

خیلی ها فوت شدن بخاطر این بیماری.کجا زندگی میکنی؟

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
2731
اونجا که زیاده

میدونم همه میگن کرونا داریم حتی ارایشگاهی که میرفتم گفت کرونا گرفتم ولی هیچکس هیچیش نشده هرکی گرفته ازش میپرسم میگن مثل سرماخوردگی بود بعضیا حتی میگن اصلا فقط سردرد داشتیم و کسل و بی انرژی بودیم 

منم که اصلا یه روزم قرنطینه نبودم باور کن همیشه خونه پدرشوهرمم و اونام همیشه مهمون دارن همه دور همیم من که اوایل میگفتم حتما میمیریم ولی هیچکدوم هیچیمون نشده و نگرفتیم

میدونم همه میگن کرونا داریم حتی ارایشگاهی که میرفتم گفت کرونا گرفتم ولی هیچکس هیچیش نشده هرکی گرفته ...

همه نمیمیرن که فقط اونایی که ویروسهای زیادی وارد بدنشون شده فوت میکنن.

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
درسته منم یکی از اشناهامون فوت کرد ولی خودش آسم داشت در حالیکه بعدا پدر مادرش همه جا میگفتن بچه ...

به هر حال ویروسیه که رو هرکس ممکنه تاثیر متفاوت داشته باشه و احتیاط شرط عقله...‌ 

‌‌‌خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤
2740