2733
2739
من اهل ریسکم به شدت هم هستم ولی همسرم نیست و میگه اگر بریم و نشه واقعا نمیتونم مث همیشه دوست داشته ب ...

این کارت رو سخت میکنه. همسرت رو راضی کن بعد. 

باید یه قدرت واحد باشید.اینطوری که تو سختی های مهاجرت همسرت تورو مقصر بدونه و تلاشی واسه رفعش نکنه یا زود ناامید شه اصلا جالب نیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک رو گزارش بزنید یه دنیا تشکر تو این شب شهادت براتون صلوات میفرستم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5069616/زنداداشم-خیلی-لاته

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
میدونی اینجا دیگه هیچوقت نمیشه پیرفت کرد این واقعیتیه ک باید یپذیریم هممون اینجا همین ک دیگه نیوفتی ...

اره کاملا درسته پس شوهرتو راضی کن برید 

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
2731
دقیقا درست میگی من متاسفانه همسرم فقط ازیناست ک میگه امروزمون ب شب برسه فردارو خدا بزرگه ولی متوجه ن ...

میفهمم. منم باهات هم عقیده ام. 

فقط میگم کارت خیلی سخت میشه اگه اونجا با هر مشکل و چالشی شوهرت بخواد تو رو مقصر بدونه. واقعا اذیت میشی اونوقت جای غریب.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush