2737
2739
عنوان

اونایی که شوهر قهرو دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 104 پست
نمیرم اون بیاد😐

اینا بلد نیستن منت کشی .همه همبطورن.امشبم ک شب خاصیه.برو اب بخور تو یخچال ببین چی نمیگه

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکارمیشه کرد بساز😁😃

دعا کنید بتونیم خونه بخریم از اینجا بلند بشیم ما طبقه بالا خونه پدرشوهرم میشینیم بقدری بهمون گیر میدن خسته شدم بخدا . عصر مثل بچه ادمیزاد نشسته بودیم فیلم میدیدیم از پاسگاه زنگ زدن (به طبقه پایین که پدرشوهرم میشینه میگم پاسگاه)  بیایید حیاط و بشورید نمیدونم چیکار کنید به من گیر میدن چرا پایین نمیایی با این حجم از گیر دادن اخه کجا برم من

دعا کنید بتونیم خونه بخریم از اینجا بلند بشیم ما طبقه بالا خونه پدرشوهرم میشینیم بقدری بهمون گیر مید ...

واااااااای واقعا سخته واقعا.من پیششون نیستم ولی درکت میکنم.انشالله زودتربرید ازاونجا

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
2728
دقیقا عین شوهر منه.هر کاری کنم اونم انجام می ده

من که دیگه بی خیال شدم به خاطر بچه ها از خودم گذشتم در نتیجه دعوا کمتر شده.اگه بخوام بگم میشه رمان..اما یکبار بچه هارو بذار یکجا خیلی رک و راست بگو بیا حرف بزنیم یک چاره پیدا کنیم این که زندگی نشد؟ بگو ما آدم عاقل و بالغیم بچه ها ضربه میخورن.چون بچه داری طلاق آخرین راه سعیتو بکن زندگیت درست کن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
ممنونم عزیزم انشالله. فعلا که اسم جفتمون و گذاشتن بچه فقط حرف بارمون میکنن

چقد بد واقعا ناراحت شدم.اصلا زندگی نزدیک خانواده شوهراشتباهه ولی خب میدونم یه وقتایی شرایط اینجوری پیش میاره

چقد بد واقعا ناراحت شدم.اصلا زندگی نزدیک خانواده شوهراشتباهه ولی خب میدونم یه وقتایی شرایط اینجوری پ ...

شوهرم و خیلی دوست داشتم قبول کردم چون تازه از سربازی اومده بود هیچی نداشت فقط بخاطر اون الانم خسته شدم بخدا پدرم قبول نمیکرد گفت خودت میدونی الانم نمیتونم به کسی درد و دل کنم و بگم مادر شوهرم هر جا میخواد بره در خونه شو محکم دو قفله میکنه میره به شوهرم میگه جایی رفتنی در بالا رو ببند میگه زشته مثل کاروانسرا شده شب ها ما دیر میخوابیم نشستیم میبینم نه دری چیزی شب ساعت1مادر شوهرم وارد شد غرغر کنه نمیدونم چیکار کنم. واقعا بریدم

شوهرم و خیلی دوست داشتم قبول کردم چون تازه از سربازی اومده بود هیچی نداشت فقط بخاطر اون الانم خسته ش ...

حق داری عزیزم...چقدر بد که مادرشوهرت حریم شخصی شمارو درک نمیکنه.ولی ناامید نشو بالاخره یه روزی ازاونجا میرید خیلی ازاین شرایطا داشتن ورهاشدن

2738
اوایل ازدواج جواب هیشکی رو نمی تونستم بدم.هر کی هرچی می گفت به پهنای صورت اشک می ریختم.

نمیدونم تقصیر خانواده هاس یا نه؟؟ 

من به شخصه خیلی ننر بودم مثلا به مادرشوهر سلام میدادم جوابم نمیداد یا یواش جواب میداد دنیا رو سرم خراب بود گریه میکردم با شوهرم دعوا میکردم. اصلا یه وضعی بود.... این فقط یه نمونش  بود.... الان شاید اصلا سلام ندم. کلی تغییر کردم. یه ادم کاملا متفاوت. 

نه بابا این چه حرفیه خودمم خنده ام میگیره بخدا یه بار بعد بحث کردن جوری گریه کرد من شرمنده شدم چون ا ...

ما اوایل زندگیمون خیلی دعوا میکردیم خیلیییییییی. یه بار خواست بره ماموریت قهر بودیم اومد بوسم کنه هلش دادم گفتم فقط برو که نبینمت. بعد که میرفت از پنجره نگاش کردم دیدم داره چشماش پاک میکنه. 

ما اوایل زندگیمون خیلی دعوا میکردیم خیلیییییییی. یه بار خواست بره ماموریت قهر بودیم اومد بوسم کنه هل ...

من یه بار به شوهرم گفتم ازت متنقرم مثل ابر بهار گریه میکرد میگفت راست گفتی دیگه دوستم نداری