2733
2734

Meygil استارتر و janan کم خالی ببندین جفتتون اومدین مخ بقیه رو کار بگیرین تابلوئه دارین نقش بازی میکنین. عضویت دوتاتون تویه تاریخه.. پس یه برنامه از پیش تعیین شدس.. ملتو ساده گیر آوردید اذیت میکنید.. برید پی کارتون.. 😏😏 شایدم یه نفری با دو اکانت بلاخره کارت درست نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای گلم هرسوالی دارید بپرسید اگه در حیطه دانشم بود جواب میدم اگه نبود واقعا میگم نمیدونم😊😊😊

این که ادم و دعا میکنن و تلسم میکنن راسته اخه من خیلی دیدم که بر اثر دعا زندگیا خراب شده حتی خواهر شوهرم یک بار یه تلسم پیدا کرده بود خونده بود بیچاره دیوونه شده بود قضیش مفصله میخام بدونم دعا و تلسم راسته یا نه

خونه ی مادربزرگم بودم یه خونه بزرگ قدیمی درست جنگل تو حاشیه روستا دقیقا رو به رو قبرستون، همه تو یه ...

ر.ی.د.م از ترس من رفتم چون الان تو روستام

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2731
نمیدونم عزیزم حضور ذهن ندارم

شماچطورزعفرجنی رانمی شناسی  یکی از معروف ترینشون بود که پدربزرگ من یادشه ازمراسمی که براش گرفتن پس شمایک جای کارت میلنگه ودروغ میگی 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی