2752
2734
سلام من امروز رفتم بچه های بهشت رو دیدم.. جو و فضای مهد کودک شلوغ پلوغ و هیجانی بود البته من سر ظهر وقت ناهار بچه ها رفتم اما با توجه به فضای مهد که یه سالن و درهای کلاسها دور سالن بودند و ساعتهای مختلف کلاسهای بچه ها با هم عوض میشوند احتمال میدم تقریبا همیشه شلوغ باشه... خود مربی که با من حرف زد هم هیجانی بود . این شاید برای بعضیا نکته مثبت باشه اما برای من که یه فضای آروم میخوام نکته منفی بود.. در ضمن بچه های ٢ تا ٣ سال ٢٠ دقیقه بعد از ناهار تلویزیون میدیدند که من کلا با تلویزیون در مهد مخالفم.. شهریه هم ١/١٠٠ بود و البته تولد یکی از بچه ها بود و کیک تولد و کادو برای بچه های کلاس رو خود خانواده بچه تهیه کرده بودند که با توجه به شهریه به نظرم غیر منطقی بود.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
مرسی آزاده جون منم رفتم خیلی شلوغ بود برای بچه 2 ساله یه خورده بی آرامشه چون من سال دیگه میخوام بچه ام رو ببرم خارج از ایران میخواستم یه جا بره یه خورده گوشش به انگلیسی اشنا بشه که اونجا مشکل با مهد پیدا نکنه