2737
2734
عنوان

توروخدا بگین من از دست پسرم چیکار کنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 25 پست
اخه پس علت شارژرا چیه؟چجوریه بچیه بعضیا ارومه؟؟؟

من ک جلوی تموم پریزایی ک پایین هست یه چی سنگید گذاشتم ک نبینه  من بچم یک سالو نیمه و جیغ جیغو همه میگم خدا صبرت بده با هیچکس به جز خودمم کنار نمیاد😂😂😂😂

الانم تو بغلم دراز کشیده خوابیده😍😍😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله از صداش میترسه البته ۳ سالشه.واسش اسباب بازی جارو برقی بخر بزار با تو بکشه

من ندیدم یبار بشینهذبا اسباب بازی بازی منه باورت میشه؟؟همش گیر میده بمن تا میشینم میاد روپام پام و..

‌چجوریه بچه های بعضیا ارومه؟؟؟؟؟

بخدا آروم نیستن از قدیم گفتن بچه همسایه بهتر و شیرین تره همین

وگرنه همشون یه جور گودزیلان😂😂😂😂😂

ولی همشونم عشقن😍😍😍😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
مثلا چجوری تنبیه و تشویق کنم؟

مثلا  اگ یه خوراکی رو دوست داره   اگ کار بدی کرد تا ۲ روز بهش ندید  یا از پارک رفتن منعش کنید یا از  مورد علاقه ترین وسیله بازیش منعش کنید  و ...

تشویقم  مثلا خوراکی مورد علاقش و بهش بدید  اسباب بازی  بخرید براش  غذای مورد علاقش و درست کن جای ک دوست داره ببرش  یه مثلابهش اجازه بده با ممنوع ترین چیز  مثلابازی کنه  حس کنجکاویش بخوابه 

مثلا  اگ از اون بچه هاست ک اشپزی دوست داره  بزازید مثلا  کیک درست کنه  و ....

2740
من ندیدم یبار بشینهذبا اسباب بازی بازی منه باورت میشه؟؟همش گیر میده بمن تا میشینم میاد روپام پام و..

با بازی همه کاراتو پیش ببر بهش بگو به مامان کمک کن جارو بکشه یا جارو برقی رو هل بده . یکم خلاق باش با بازی و عهده دار کردنش به ی مسولیت 

مثلا  اگ یه خوراکی رو دوست داره   اگ کار بدی کرد تا ۲ روز بهش ندید  یا از پارک رفتن م ...

یا مثلا  کارتون مورد علاقش  و برا تشویقش بزارید یا برا تنبیهش نزارید ببینه   

مثلا بگید حالا ک کارت خوب بود  باهات ۳ ساعت بازی میکنم  و ...