2733
2739
عنوان

رفتم بابامودیدم دعاکردم خداراحتش کنه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80823 بازدید | 1017 پست
بابام بادعاهای شما شفاگرفت من تاعمردارم مدیونتونم 

وای اشکم دراومد خداروشکر که خوب شد 

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا رفتم دیدنش باهام حرف زد صداشوشنیدم خنده هاشو دیدم گفتم نفس بکش ببینم کشید گفتم درد داری؟؟؟ گفت ...

آیدا بخدا مردم ... میدونی چقدر تو فکرت بودم . پری روز یه روزه واسه کاری رفتیم قم؛ به اندازه نیم ساعت وقت بود حرم بریم . همش یاد بابات بودم. . کلی دعاش کردم. انکار دنیارو بهم دادن که گفتی خوب شده . خدارو هزاران مرتبه شکر. پیاممو دیدی بهم بگو الان چطورن؟ راستی ایدا بابات جانبازه؟ 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
آیدا بخدا مردم ... میدونی چقدر تو فکرت بودم . پری روز یه روزه واسه کاری رفتیم قم؛ به اندازه نیم ساعت ...

سلام ممنونم عزیزم بابام بادعاهای شماشفاگرفت هنوز ای سی یوبستریه گفتن اکسیژن خونش هنوزنرمال نشده بایدچندروز دیگه بمونه بعدبفرستیمش بخش

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2731
سلام ممنونم عزیزم بابام بادعاهای شماشفاگرفت هنوز ای سی یوبستریه گفتن اکسیژن خونش هنوزنرمال نشده باید ...

خداروشکر ... ما همه به امثال پدر شما مدیونیم ... خدا سلامتشون کنه انشاالله 🌹🌹🌹😍

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
بخدا رفتم دیدنش باهام حرف زد صداشوشنیدم خنده هاشو دیدم گفتم نفس بکش ببینم کشید گفتم درد داری؟؟؟ گفت ...

آیدا جان عزیزدلم،روزم و ساختی دختر،دلم آروم گرفت،خداروهزار مرتبه شکر که خوب شدن،بهترین خبر بود برام 

فرصت زنده بودن و از دست نده

خدایا صد هزار بار شکرت چقدر اشک ریختم با استرس اومدم پستای اخرتون نمیدونین چقدر خوشحال شدم و اشک ریختم انگشتم رو محکم بی اراده گاز گرفتم الهی سایشون بر سرتون سالهای سال باشه.لطفا برای شفا و سلامتی بیمار جوان من هم دعا کنید خیلی خیلی محتاج دعام

2738

خدا رو شکر خیلی خوش حال شدم 

اشک شوق آمد تو چشام

خداروشکر

الهی سایه‌شون بالاسرتون مستدام  

خداروشکر عزیزم ببین چقدر ناامید بودی ولی خواست خدا شفای پدرتون بود خداروشکر

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید