2733
2734
بچه ها یه سهامی بهم هدیه دادن تو بازار ذینفعان سرمایه چطوری باید بفروشمش، عضو کارگزاری مفید هم هستم

عزیزم میخام کارگزاری اولیه ثبت نام کنم میشه راهنمایی ام کنین

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
برای من 29 تومن سود واریز کردن.1300 تا فولاد داشتم

اره یکی هم توگروه بورسی میگف بیشتر براش ریختن

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میخام کارگزاری اولیه ثبت نام کنم میشه راهنمایی ام کنین

باید برید دفتر پیشخوان انجام بدین

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
بعصی ها اولین منفی میفروشن  بعضی هم نگه میدارن تا یکسال یا بیشتر بستگی ب خودتون داره

الان ثامید منفی خورده. ۵۰درصد سود کرد بنظرت بفروشم یا نگهش دارم؟

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
2731
بچه ها یه سهامی بهم هدیه دادن تو بازار ذینفعان سرمایه چطوری باید بفروشمش، عضو کارگزاری مفید هم هستم

از همون حق تقدما؟ 

بلند مدت .تا وقتی اولین منفی خورد

خب الان ثامید منفی خورد بفروشم؟ یا تا عید نگهش دارم

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜
الان ثامید منفی خورده. ۵۰درصد سود کرد بنظرت بفروشم یا نگهش دارم؟

والا بستگی ب خودتون داره 

من نگه داشتم مال خودمو

ولی برای داداشمو فروختم باهاش وسپهر خریدم

میتونی بفروشی 

بعد ک اصلاحشو کرد دوباره وارد شی

البته اگر صف فروش نباشه

باید برید دفتر پیشخوان انجام بدین

بابرنامه آپ هم میگن میشه ثبت نام کرد میدونیدشما؟

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
معمولا عرضه اولیه تا 100 درصد یا بیشتر سود می دن

مرسی❤

والا بستگی ب خودتون داره  من نگه داشتم مال خودمو  ولی برای داداشمو فروختم باهاش وسپهر خر ...

مرسی گلم🧡🧡🧡