2733
2734
عنوان

دوستان اومدم سونوگرافی واسم دعا کنید براتون صلوات بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 104 پست
بچه ها نی نی گل پسره 😍

خدا برات حفظش کنه

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم به سلامتی

میتونم بپرسم ماهی که باردار شدی چندبار اقدام داشتی؟

من یه دختر ناز دارم اگه خدا بخواد میخوام اقدام کنم واسه پسر...میشه راهنماییم کنی؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
عزیزم به سلامتی میتونم بپرسم ماهی که باردار شدی چندبار اقدام داشتی؟ من یه دختر ناز دارم اگه خدا بخ ...

تو یه ماه فقط ۳ بار جلوگیری نداشتم و آخرین روز روز تخمک گذاریم بود ... سعی کن بری زیر نظر دکتر و اینکه ااز روز تخمک گذاری به بعد جلوگیری رو ول کن

من فک نمیکردم بعد از ۵ سال تو یه ماه بگیره و گرنه میرفتم زیر نظر دکتر ولی هر چی خواست خدا باشه همونه و امیدوارم بهترین رو بخواد 

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
2740
عزیزم انشاالله سالم وصالح باشه هرچی باشه حتماً به خیر وصلاح بوده حتما بهم خبر بده اگرم دختر نبو ...

عزیزم نی نی گل پسره

خدا جونم خودت میدونی چی تو دلمه پس حاجتم رو برآورده کن .. میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستی .. انشالله شما هم به آرزوهات برسی
تو یه ماه فقط ۳ بار جلوگیری نداشتم و آخرین روز روز تخمک گذاریم بود ... سعی کن بری زیر نظر دکتر و این ...

ممنون عزیزم لطف کردی

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
عزیزم چن سالته دقیق وآخرین پریودیت کی بودمیخام ببینم جدول چینی راسته یانه؟

۲۹ سالمه و آخرین پریودیم ۲۲ اردیبهشت بود

ای جان خدا حفظشون کنه گل پسراتو

مرسی عزیزم همچنین بچه های گل شما رو