2733
2734
عنوان

روزچهارشنبه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 220 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیفته چه امروز چه روزای دیگه شما ادم مثبتی هستید هروزو مثبت ببینید شما کاربر محترم و خوبی هستید 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728
امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیفته چه امروز چه روزای دیگه شما ادم مثبتی هستید هروزو مثبت ببینید شما ...

لطف دارین 

وایی چه انرزی مثبتی دادین خیر دوجهان نصیبتون بشه الهی

لطف دارین  وایی چه انرزی مثبتی دادین خیر دوجهان نصیبتون بشه الهی

خواهش میکنم جدددی! چقدر عالی ممنونم از دعای خوبتون همچنین برای شما پس یه دعای دیگه امیدوارم اون خبر خوبه اون اتفاق خوبه تا آخر همین هفته یا همین ماه بهتون برسه ان شاءالله

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ارزوم سعادت شماست انشاله همون بشه که دعا کردین

ممنونم ازتون ان شاءالله براتون پیش بیاد

2740

آخخخ جوون چهارشنبه

خییلی خوبههه

هوراااا

فردا پنج شنبه س

به مناسبت چهارشنبه خودمو دعوت کردم برم میدون انقلاب کتاب بخرم  

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all

منم تقریبا از دوران راهنمایی به بعد چهارشنبه رو دوست داشتم چون روز آخر مدرسه بود بعدشم تعطیلات آخر هفته😂

بعضی از آدم ها                                                         زیرسنگینی حجاب هم                                                وقیحند!                                                                 بعضی از آدم ها                                                       باپریشانی موهایشان هم نجیب...                              وقاحت و نجابت در《ذات》آدم هاست

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت

لعنت به تو بی شرفی که بازی کردن با دل دیگران سرگرمیت شده اصن برات مهم نیست که حتی چه بلایی سرشون میاد حالا اگه تونسی با وجدانت زندگی کن البته اگه داشته باشی لعنت به اون دل سنگ سیاهت  توبخند به بازی که با من کردی ولی یه روزی تقاص اون همه ظلمی که درحق من کردیو پس میدی اون روز میبینم که به زمین و زمان میزنی بلند داد میزنیو میگی خدایا کجا بد کردم اونجا یاد من بیفت سر پل صراط اگه جلو راهت رو گرفتن گفتن نمیشه رد بشی مجوز عبور نداری یه نفر حلالت نکرده اون منم به همون خدا نمیبخشمت                                                اقای خاص امیدوارم همونجور که دل منو شکستی رفتی من دم نزدم خدا تقاص تک تک اشکای منو ازت بگیره فک کردی رفتی از خدا که نمیتونی فرار کنی واگذارت کردم فقط به همون خدا...