2733
2734
عنوان

یعنی اینجا هیچکی نیس تو شیردهی سرترالین و... خورده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 23 پست
عزیزم این دکتر من برام داروی دوم هم نوشته بهش گفتم فقط فقط اولی رو میخام بخورم زور اومد بهش گفت باید ...

من اگه جای تو بودم دومی رو نمیخوردم. سرترالین کاملا امن بودنش اثبات شده تریفلویوپرازین هنوز تحقیقات کمی روش انجام شده. ولی من پزشک نیستم. نظر شخصیمو گفتم و از سرترالینم مطمینم چون خودم میخواستم بخورم خیلی پرس و جو کردم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من اگه جای تو بودم دومی رو نمیخوردم. سرترالین کاملا امن بودنش اثبات شده تریفلویوپرازین هنوز تحقیقات ...

ممنون گلم ،یک جا توی نت خوندم که مقدار ناچیزی ازش وارد شیر میشه اما یک جا نوشته بود عوارض جانبی روی بعضی نوزادان داره و سریع وارد خون میشه و بهتره توی ساعات پیک دارو در خون شیر دوشیده بشه ،عزیزم از جای مطمعنی شنیدی که امنه ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه جای تو بودم دومی رو نمیخوردم. سرترالین کاملا امن بودنش اثبات شده تریفلویوپرازین هنوز تحقیقات ...

گلم از روزی یکی شروع کنم دوز پنجاه زیاد نیست ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
گلم از روزی یکی شروع کنم دوز پنجاه زیاد نیست ؟

پنجاه پایینترین دوزشه ولی معمولا دکترا میگن یه چن روز نصف بخور که به عوارضش عادت کنی بعد همون پنجاهو بخور دیگه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۲/۹، وزن فعلی 81/3, وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2731
ممنون گلم ،یک جا توی نت خوندم که مقدار ناچیزی ازش وارد شیر میشه اما یک جا نوشته بود عوارض جانبی روی ...

سرترالین رو آره. هم خودم خوندم هم سه تا دکتر روانپزشک.

سرترالین تو شیردهی مشکلی نداره منم خوردم. 

چه مدت خوردین، ۵۰ کامل خوردین؟ من دو ماهه نصف میخورم هنوز کامل خوب نشدم ، میترسم کامل بخورم که بعدا نتونم قط کنم بچم ده ماهشهشیز خودمو میخوره، 

2738