2733
2739
عنوان

جهیزیه +عکس...کدوم خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 41 پست

عزیزم پایه مبلات چندان توی چشم نیستن میز تی وی و جا کفشی و کابینت هات سفید هستن بهتره ک همون ساعت سفید رو برداری ک همخونی داشته باشن وسایلت با همدیگه مبارکت باشه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا قشنگ هست این ساعت بیشتر از 400 نمیتونم هزینه کنم

از قشنگی ک خیلی خوبه خیلی مد شده. من خودم چون زیاد چیزی مد میشه سمتش نمیزم این مدلی نگزفتم  ولی این هم تو گزینه هام بود. منم ساعتم رو 300 گرفتم یک ماه پیش ساده گرد  زمینه سفید با قاب استیل 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

ببین با ساعتش چکار کرده نوشته home در آورده ازش خیلی خوشم تومد یه ستون خالی داریم تو خونه مون احتمالا منم هنین کار رد انجام بدم حالا یا با همین کلمهhome. و یا با love

2740
عهههه چه باحاله

آره ب نظرم برا ستون های خالی ک ادم نمیدونه چطور پزش کنه ایده خوبیه مخ1و1ا ک هزینه ش هم زیاد نمیشه باید بدیم چاپ و حکاکی لیزر ها ورق مولتی استایل آینه ای برامون بزش بزنن