2737
2739
عنوان

جون مادر هاتون قسم میدم بس کنیددیگ

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یجوری میگه انگار از گیست گرفتن کشون کشون بردنت تو انداختنت تو تاپیک 🤣 مجبور که نیستی نرو تو وقتی عن ...

عجب

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
شمام جون مادرت نرو تو این تاپیکا😒😒😒 امر دیگه ای ندارین سلطانم؟؟

باش نمیرم

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
2728
بخدا نه من خودم اتفاق افتاده که میگم کاش عکس میتونستم بفرستم تابدونی دروغ نیست ای کاش

همه رو که نگفتم عزیزم اکثرشون اینجوریه برای سرگرمی یه حرفی میزنن. ایشالا مشکلات شماهم حل بشه خوشبخت باشی

انتقادپذیر باش دوستم
چیز علمی جاش اینجا نیسا چیز علمی جاش تو کتاب و سایت های علمی و مجلات علمیه اینحا تبادل نظر عمومی هست

باش بابا شما دم از خانواده شوهر بزن تا صبح دولتت بدمد

اره منم خیلی بدم میاد میایم نینی سایت همش حرف مادرشوهر خواهر شوهر خیانت  من عاشق تایپیکای بی ب ...

به خدا یه بارم یکی گفته بود اه بس کنید همش بی بی چک بی بی چگ اومدیم حال و هوامون عوض شه هی عکس بی بی چکاتونو باید ببینیم😂😂 

همه میخوان مطالب سایت به سلیقه خودشون باشه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2738
باش بابا شما دم از خانواده شوهر بزن تا صبح دولتت بدمد

برو تاپیکای منو بخون بعد حرف بزن من عاشق مادرشوهر پدرشوهر و شوهرمم خداروشکر شخصیتتم تاثیر پذیر نیست خداروشکر

حوصله داشته باشم میرم تو تامیکاشون کمک می کنم دلداری میدم راه حل می دم حوصله هم نداشتم نمی رم برلی بقیه هم تعیین تکلیف نمی کنم چه تامیکی بزنن یا نزنن

حلالم کنید و خدانگهدار   
به خدا یه بارم یکی گفته بود اه بس کنید همش بی بی چک بی بی چگ اومدیم حال و هوامون عوض شه هی عکس بی بی ...

اره اینم هس هر‌کی یه جور‌مطالبو میپسنده😂

كوچک رويایی من دنيا اگر خودش را بكشد نميتوان به عشق من به تو شك كند تمام بودنت را حس می كنم

آدما خیلی تنها شدن. جلو دوست و فامیل نمیشه درد و دل کرد. ناچار اینجا درد ودل میکنن. شمام مجبور نیستی کع بخونی ، نخون. 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام