2752
2734
عنوان

حس شیشمی ها ببخشید اذیت کردم میشه ی بار دیکه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 191 پست
عشقم برمیگرده 

بله

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه قبول میشم؟میرم؟راضی ام یا پشیمون از رفتن؟

قبول میشی میری ولی پشیمون میشی

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2731
قبول میشی میری ولی پشیمون میشی

مرسی عزیز..حس شخصی ک تو فکرمه بهم چیه دیگ پیام میده؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
مرسی عزیز..حس شخصی ک تو فکرمه بهم چیه دیگ پیام میده؟

حسش حس خوبیه ولی انتظار دارع تو پی ام بدی

حسش حس خوبیه ولی انتظار دارع تو پی ام بدی

چقدر دوسم داره به نظرت ارزش داره پی ام بدم؟ذهنیتش ازم چیه

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
دومی اشتباست

نه اولیش 

۲۶سالمه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘