2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به طلا به عنوان زینت آویزون کردن نگاه نکن به عنوان سرمایه برای روزهای سخت نگاه کن که بودنش نجاتت مید ...

خب همینو میگم دیگه

منم میگم طلا یه پس اندازه برا همونم برا استفاده کردن خوشم نمیاد

مثلا شوهرم میگه برا تو خریدم،اصلا خوشم نمیاد(مثه بقیه زنها ذوق نمیکنم)😕😕 خب خریده که یه پس اندازی باشه 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من ي دسبند شيييك داشتم فروختم براي مبل خريدن😭 اونم چ مبلاي گنديييي

منم ولم کنن برا اینچیزا میفروشمشون

ولی شوهرم نمیزاره

مثلا بمن بود،میفروختم باهاشون کابینت و کمد و میز و کاغذ دیواری و اینا میگرفتم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728
والا عقل داشته شم اقتصادي داشته

اره به خدا هی به منم میگفت اما من متاسفانه دیر شروع کردم گاهی هم کوتاهی میکردم میرفتم چیزای بیخود برا خونه میخریدم تو خونه مامانمم خرجی ندارم اما عاشق عوض کردن وسایل خونه ام اما الان پشیمونم میگم کاش بیشتر طلا خریده بودم

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
اره به خدا هی به منم میگفت اما من متاسفانه دیر شروع کردم گاهی هم کوتاهی میکردم میرفتم چیزای بیخود بر ...

برادرشوهرم میگفت یکمی ک پول دستش میاد.میره شمش های کوچیک کوچیک میگیره

بنظرم این از طلای زیور آلاتی بهتر باشه

برادرشوهرم میگفت یکمی ک پول دستش میاد.میره شمش های کوچیک کوچیک میگیره بنظرم این از طلای زیور آلا ...

من پرسیدم میگفتن خیلی وقت فروش ازشون کم میشه از دو سه تا طلافروشی پرسیدم  میخواستم برام مراسم ازدواج داداشم به جای سکه شمش بگیرم اینو بهم گفتن .

من پرسیدم میگفتن خیلی وقت فروش ازشون کم میشه از دو سه تا طلافروشی پرسیدم  میخواستم برام مراسم ا ...

آهان،من گفتم شاید جون اجرت ندارن اونجوری بهتره

ولی خب زیادم اطلاعی نداشتم😅⁦🤦🏻‍♀️⁩

2738
آهان،من گفتم شاید جون اجرت ندارن اونجوری بهتره ولی خب زیادم اطلاعی نداشتم😅⁦🤦🏻‍♀️⁩

نمیدونم‌ راست گفتن یا دروغ اما چندتا طلافروشی سوال کردم اگه دروغ گفتن گناهشون به گردن اوناست😂