2737
2739

زمان به دنيا اومدنم رو تغيير ميدادم

جوري كه ٤٠ سال پيش ٧٠ سالم ميشد و ميمردم 

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میدونستم انسانها به جایی میرسن که رحم و مروت یادشون میره و دلشون از سنگ میشه و نمیتونن خوشبختی و پیشرفت دیگران رو ببینن و ایثار کردن یادشون میره هیچوقت مایل به دنیا آمدن نبودددددم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2731

به دنیا نمیومدم😐😐😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

به دنیا میومدم ..دنیایی که پر از انسان باشه 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2740
به نظرم وجود داشتن و تجربه هستی از نیستی و عدم خیلی بهتره دوست داشتم صد سال پیش به دنیا می اومدم ول ...

وای فرض کن با اطلاعات الانت میرفتی صد سال پیش

یه چیزی میشدیم از مستشار تو قهوه تلخ بدتر

وای فرض کن با اطلاعات الانت میرفتی صد سال پیش یه چیزی میشدیم از مستشار تو قهوه تلخ بدتر

من قهوه ی تلخ ندیدم نمیدونم چطوریه بوده

ولی نمیخوام  اطلاعات الانو میداشتم همون سبک زندگی اون پوقع رو میداشتم ولی از نوع بافرهنگش

من نمیترسم  همش حس میکنم وارد یه جای دیگه میشیم و مثل نی نی سایت و دنیا دوباره دور هم با یه سر ...

پنجاه پنجاهه

اگه نباشه چی😢

میریم جهنم🤦‍♀️

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏