2737
2739
من گوشی دارم الان ربطی نداره بابام فوق العاده خسیسه بهم گفتم پولتو میخوای ببری با خودت تو گور! از ...

خب حالا باباته دیگه

زشته اینجوری سر یه گوشی بابات رو سکه یه پول میکنی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
موافقم باهاتون، منتها اگه بشه از پس بچه ها بر اومد 😏

اگه پدر مادر به ی دردی بخورن معلومه که میشه!!!!

نه که ول کنم تو خونه و اصلا نه مسافرتی ببرن نه حتی تا سر کوچه

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا ،خواهر منم نوجوونه تازه امسال براش گوشی گرفتن ب خاطر درساش اونم جایی نمیره ولی زیادم تو ...

ای درسی که تهش هیچیه ولی خب چاره ای نیس 

چقد ما تباه شدیم چقدد 

یاد دوره نوجوانی خودم افتادم چهل روز چهل روز تو تابستون میومدم بیرون فقط تلویزیون 😣اوون زمان کامپیتور هم نبود ، ینی ما نداشتیم ، دوستام کلاس زبان ، کلاس شنا ، نقاشی یه عالمه تفریح 

بابای خسیس من هیچچچ 

دل مرده شدیم 

برای همین با مرد خسیس وحشت داشتم ازدواج کنم 

لعنت به مرد خسیس و بی مسیولیت که بچه دار هم میشن 

2728
واااااای توروخدا اینجوری نگو به بابات، گناه داره. آدم دلش میگیره 

خب باشه

که چی؟خداوکیلی انقدر خونواده سالاریو رواج ندید که هر پدری با این افکارتون سر بچشم با داس ببره

اون پدر هم فکر میکرد همه پشتشن هرکاری میخواست کرد

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
اگه پدر مادر به ی دردی بخورن معلومه که میشه!!!! نه که ول کنم تو خونه و اصلا نه مسافرتی ببرن نه حتی ...

بله خب بالاخره بچه دار شدن مسولیت آدم رو صد برابر میکنه

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
خب حالا باباته دیگه زشته اینجوری سر یه گوشی بابات رو سکه یه پول میکنی

اگه همه چی پول نبود خیلیا براشون شوهر پولدار مهم نبود

ی زن می‌تونه بیاد بگه شوهرم خسیسه ولی بچش نه؟

اگه پدر مادر به ی دردی بخورن معلومه که میشه!!!! نه که ول کنم تو خونه و اصلا نه مسافرتی ببرن نه حتی ...

من گوشیم کلا هنگه با این وضعیت مگه میشه گوشی خرید خواهرزادم میگه با این داغون چطوری کار میکنی 

اوکی شکر 
2740
خب باشه که چی؟خداوکیلی انقدر خونواده سالاریو رواج ندید که هر پدری با این افکارتون سر بچشم با داس بب ...

عزیزم گوشی نخریدن رو با همچین عمل وحشتناکی داری یکی میکنی!!!!! 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
ای درسی که تهش هیچیه ولی خب چاره ای نیس  چقد ما تباه شدیم چقدد  یاد دوره نوجوانی خودم اف ...

میفهمم چی میگی عزیزم ولی من خانوادم خسیس نیستن سخت گیرن ،من خودمم تو خونه با تلویزیون سرگرم بودم دوس داشتم برم کلاس والیبال و کامپیوتر ولی خب نزاشتن  زندگیه دیگه همه چیزش باب میلت نمیشه

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
عزیزم گوشی نخریدن رو با همچین عمل وحشتناکی داری یکی میکنی!!!!!  

بله پیش اومده که میگم!

تنها سرگرمیمه

من 24سالم بود برام خریدن اونموقع ازنت چیزی سر درنیاوردم یه گوشی ساده در حد زنگ پیام دخترم بزرگ بشه تا خوب بد تشخیص نده براش نمی‌خورم دختر جاریم گوشی خریدن براش مدام دنبال اینستا جلو پسرای کوچشون پز میده باگوشیش تازه12سالشه 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
من 24سالم بود برام خریدن اونموقع ازنت چیزی سر درنیاوردم یه گوشی ساده در حد زنگ پیام دخترم بزرگ بشه ت ...

نه من اصلا اونطوری نیستم

من فقط برای سرگرمی میرم اینستا و خواننده های مورد علاقمو دنبال میکنم و خبرارو راجبشون میخونم

اهل پسر اینا نیستم

بستگی داره ادم چجوری استفاده کنه