2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزىز ۲۹

ماشالله بهت خدا کمکت کنه . انقدربچه زیاد دوس دارم .

خودم دوتا دارم ولی دیگه نمیتونم بیارم زایمانم پرریسکه خونریزی زیاد میدم .

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2728
ماشالله بهت خدا کمکت کنه . انقدربچه زیاد دوس دارم . خودم دوتا دارم ولی دیگه نمیتونم بیارم زایمانم پ ...

خدا برات نگه داره منم چسبندگی دیواره شکمى گرفتم و گفت سزارىن ىعنى مرگ برام

انسانم آرزوست
اقا من عصبی ک میشن از دست دخترم میزنم ب دستاش  البته نه سالشع کفررری میکنه منو سر درس و مشق

درس و مشق ارزش اینو نداره بچه رو بزنی . بذار خودشمیخونه بزرگتر شد خودش تلاش میکنه بذار بچه بچگی شو کنه 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2738
ن نزن اگه آروم و عصبى نىستى چون من واقعا دست خودم نىست اعصابم ضعیف شده 

اخه باباش برا کوچک ترین خطا تنبیه میکنه وسرش داد میزنه خیلی ازش حساب میبره برعکس من که اروم باهاش حرف میزنم میگم نکن داد بزنم زود از قیافش خندم میگیره 

درس و مشق ارزش اینو نداره بچه رو بزنی . بذار خودشمیخونه بزرگتر شد خودش تلاش میکنه بذار بچه بچگی شو ک ...

دقیقا راست میگی چقددد من بعدش خودمو نفرین میکنم و حالم از خودم بد میشه و از دلش در میارم  

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین