2733
2734
عنوان

بچه ها حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صحبت با شما شاید لذت نمیبره شاید هم شخصیتش من خودم از گوشی دست گرفتن بدم میاد ولی خب کم بوده اد ...

اره شاید 

دیگه چیکار کنم به نظرت 

با این حرفاش سر درد میگیرم😔🤕

2731
اره شاید  دیگه چیکار کنم به نظرت  با این حرفاش سر درد میگیرم😔🤕

توام سرد بشو ، اگر کات کردنی باشه اونم پیام نمیده و تمام 

اگر بخوادت پیگیر میشه که کجایی و چرا پیام نمیدی و پیدات نیس و برای حل مسئله پیش قدم میشه. 

قهر نکن که بگه لوسی ولی نباش 

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
2740
توام سرد بشو ، اگر کات کردنی باشه اونم پیام نمیده و تمام  اگر بخوادت پیگیر میشه که کجایی و چرا ...

دیگه خب چه قدر مگه کار!!!!!!!

ظهر اونه 

عصر اینه 

شبم میاد میگه خوابم داره 

پس اشتیاقی ندارم براش!درسته؟

حالا هم بگم کجا میگه ماشینمو درست نکنم؟

چه ربطی داره این حرفات؟

دیگه خب چه قدر مگه کار!!!!!!! ظهر اونه  عصر اینه  شبم میاد میگه خوابم داره  پس اش ...

به نظر من براش جذابیت نداری!

نه اینکه تو جذاب نباشی نه! اخلاقتون همو جذب نمیکنه

خیلی هم مهمه! 

من یادمه خواستگار داشتم که تو همون لحظه معرفی باهاشون زندگی کردم انقدر جذب میکردن، ولی خواستگار بود خدای اخلاق و معرفت ولی نفس من میگرفت !

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖

ثنا اسم قشنگی پایدار باشی

مادرم دوستت دارم ....وقتی کوتاه میام ، فکرمیکنی که راهی ندارم؟ ......... نه من فقط آستانه صبرم رو بردم بالا و سکوت میکنم تا شاید به خودت بیای....یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه ....! _دخترم تنها دلیل نفس کشیدنم ،دخترم پاره تنم _دردام زیادن به هرکه گفتم ........       مواظب باشید از کسی دلزده نشین ،دلزدگی عذاب آور ...دیگه سعی میکنم اعتماد نکنم!    یه نصیحت به مردت شک نکن اگرشک داری بروز نده شکتو ...چون 2 حالت داره یا شکت به یقین تبدیل میشه و زندگیت ...یا اینکه میفهمه در صورت نبودن چیزی بهش شک کردی و اون ازت دلسرد میشه ...گزینه دوم از همش بدتره .......! همه چی من رو اصول فکر نکنید با یه آدم بیکار علاف طرف هستید با برنامه ریزی میشه همه کاری کرد، شبانه روزت به 4 قسمت تقسیم کن ...کار،استراحت و عبادت، تفریح ومعاشرت با دیگران ...نوکر شیعیان و محبان اهلبیت ام              دیگه من اون آدم سابق نمیشم بخدا قسم شکستم .....