2733
2739
عنوان

مردم چقدر بیشعورن جاده چالوس...

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 56 پست

بعد همین اشغالا ب محرم و مدارس ک میرسن میگن نه کرونا میگیریم 

کرونا یار جدانشدنی زندگیشون بشه امیدوارم ک انقد بیفرهنگ و نفهمن 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
من جمعه بعد 3ماه اونم ساعت2شب رفتیم ماسوله ک خلوت باشه یکم هوا بخوریم متاسفانه اینقد مسافر چادر زده ...

فامیلامون رودسر هستن میگن ساحل رو بستن که مردم نرن.بعد مردم خودشون اومدن از اون لابه لای ماسه ها جاده باز کردن میرن آبتنی هم میکنن😐😐😑😑😯😯

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید فک کنم با یکی دیگه اشتباه گرفتم     بنده خدا پرستار بود کرونا گرفته بود   ...

نه عزیزم من درمورد یکی ازآشناها حرف میزنم 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2731
الان کار شما با اونا چه فرقی داشت؟؟؟ همیشه کور خودمون هستیم بینای مردم

اتشگاه ارتفاعات کرجه راهشم از جاده چالوس نیست راه برگشتش از جاده چالوسه 

عضویت اصلی قبل از ترکیدن😐:1398/4/10
2738

بخدا خیلی عصبی میشم از دست مردم بی فکر و بی فرهنگ ولی دلمم راضی نمیشه بدوبیراه بهشون بگم یا نفرین کنم.بخدا ازاسفندکه کرونا اومده من مردم از بس خودمو و بچه کوچیکمو قرنطینه کردم توخونه،به مامانم ۲یا۳ ماه یه بار سر میزنم،بعداین بی شعورا میرن مسافرت کاری میکنن که ما بیشتر زجر بکشیم تو خونه،اخه این چه کاریه.فقر فرهنگی تو ایران بی دااااااد میکنه

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
خودتم فکر کنم یکی از اونا بودی

اتشگاه ارتفاعات کرجه راهشم از چالوس نیست فقط از جاده چالوس مجبور شدیم برگردیم جای شلوغی هم نیست از خودش رد شدیم رفتیم توی ارتفاعات

اتشگاه ارتفاعات کرجه توی چالوس نیست فقط یه راه برگشت به چالوس داره

ربطی نداره به حرحال این خرفت توجیه کردن کارته😐

ما فرقی بین تو و اونایی که رفتن شمالو نفهمیدیم

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
ربطی نداره به حرحال این خرفت توجیه کردن کارته😐 ما فرقی بین تو و اونایی که رفتن شمالو نفهمیدیم

اتشگاه نرفتیم ارتفافاعاتش رفتیم از خودش رد شدیم