2737
2739
عنوان

توروخداااا هرکسی از کارنامه کنکور سردرمیاره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 50 پست
بابا میگم سهمیه دارم ۲۵ درصدی

اگه ۲۵ باشی که پیرا و اینام بعید میدونم بیاری

با یه مشاور صحبت کن ۲۵ درصدی خیلی میاره پایین من نمیدونم چجوریه انتخاب رشتش

اون ردیف پایینه پایین که رتبه ها رو نوشته

تو اون مستطیله مستطیل اولی ترازه که اگر شما غیرمجازی قطعا ترازت زیر ۶۵۰۰ عه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اگه ۲۵ باشی که پیرا و اینام بعید میدونم بیاری با یه مشاور صحبت کن ۲۵ درصدی خیلی میاره پایین من نمید ...

عزیزم سهمیه جانبازی ۲۵ در صدی رتبه رو میاره پایین!!!!؟؟؟؟

بخشنده باش اما زیاده روی نکن، در زندگی حسابگر باش اما سخت گیر مباش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سهمیه جانبازی ۲۵ در صدی رتبه رو میاره پایین!!!!؟؟؟؟

اره دیگه

مثلا رتبه ۲۰ هزارو میکنه ۲ هزار( مثال بود نمیدونم واقعا چقدر تغییر ایجاد میکنه ) ولی رتبه رو بهتر مبکنه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اره دیگه مثلا رتبه ۲۰ هزارو میکنه ۲ هزار( مثال بود نمیدونم واقعا چقدر تغییر ایجاد میکنه ) ولی رتبه ...

اره ترازم پایینه ۵۹۵۹😂🤔

نمیدونم میگن شاید مامایی اینا قبول شم

خودمم رتبه های قبولی پارسالو چک میکردم تو منطقه ۱زیر گروه یک خیلی رتبه ها شبیه من بود 

توکل به خدا ببینیم چی میشه😀منکه اصلا اماده کنکور دادن نبودم و اونقدر گرفتار بودم که یهو دیدم پیام اومده برین کارت بگیرین😂

2731
اره ترازم پایینه ۵۹۵۹😂🤔 نمیدونم میگن شاید مامایی اینا قبول شم خودمم رتبه های قبولی پارسالو چک می ...

اونایی که میبینی اخه تو منطقه یکن

رتبه ی تو توی سهمیس

تراز ۵۹۰۰ تو منطقه ۲ تقریبا رتبه ۷۰ هزاره منطقه یکم احتمالا حدود ۵۰ و خورده ای هزار

نمیدونم انشالله که بهترین اتفاق برات بیفته

اونایی که میبینی اخه تو منطقه یکن رتبه ی تو توی سهمیس تراز ۵۹۰۰ تو منطقه ۲ تقریبا رتبه ۷۰ هزاره من ...

ان شالله شماهم موفق باشی و به همه خواسته هات برسی⁦❤️⁩