2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بگید چه سیاستی؟ 

اگر خیلی میرید و تو نمی پسندی و همسرت هم اینو فهمیده که خونه اونا رو دوست نداری، اول خودت پیشنهاد بده برید خونه مادرشوهرت، بذار حساسیتش کم بشه و بعد از این مرحله وارد فاز بعدی شو. گفت بریم بگو چشم‌( تو نظر قبلیم گفتم) و برو بعد بیا با زبون نرم یه بهانه راستکی😁 بیار بگو عه عزیزم مثلا لباسام تو ماشینه یا آخ حموم نرفتم یا هرچیزی .

ان شاالله جواب میگیری

من رفتن و نرفتن تو خونه خودمونم باشم آثارشون هست خودم و شوهرم پیر شدیم مریض شدیم آرزو مرگ داریم

عزیزم وقتی همسرتم کلافه شده بنظرت قطع رابطه الان لازم نیست؟ حتی شده خونتون رو عوض کنید پیداتون نکنن یه مدت! بلکه بفهمن عاصی شدید از دستشون! بخدا هیچی با ارزش تر از آرامش و سلامتی و جون خودمون نیست. باج ندید بهشون گلم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2740
عزیزم وقتی همسرتم کلافه شده بنظرت قطع رابطه الان لازم نیست؟ حتی شده خونتون رو عوض کنید پیداتون نکنن ...

عزیزم شماها تو.موقعیت من نیستید قطع رابطه باشه میره جلودرپدرمادرم بهشون فحش میده زجرشون میده چون ازین کارا میکنن. کم آبرومونو نبردن. مجبوریم بریم همون خرشون کنیم بهتره شما نمیدونید جای من نیستید.... فقط التماس دعا دارم

عزیزم شماها تو.موقعیت من نیستید قطع رابطه باشه میره جلودرپدرمادرم بهشون فحش میده زجرشون میده چون ازی ...

خیلی ناراحت شدم گلم. انشالله خدا هر طور که به صلاح هست سر عقل بیارتشون و دست از سر شما بردارن. منم تا حدودی مادرشوهرم زورگو هست و دلش میخواد تو همه چی دخالت کنه و حرف اون عملی بشه. برای همین با خوندن کامنت شما خونم به جوش اومد باز. انشالله به زودی راحت و مستقل بشید عزیزم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
خیلی ناراحت شدم گلم. انشالله خدا هر طور که به صلاح هست سر عقل بیارتشون و دست از سر شما بردارن. منم ت ...

سه ساله افسردگی دارم سه ساله عروسی کردم شب عروسیمو بهم زدن الان که اینو دارم میگم تنهام شوهرم شب کاره از اوله این تاپیک حالم بد شد میلرزم. بالا آوردم از استرس. تنگی نفس عصبی دارم.من خستم. من گریه یواشکی شوهرمو تو حموم از دست این ظالمین دیدم هردو بریدیم. ازتون خواهش میکنم برای آرامش مون دعا کنید اینکه از پا نیفتم بیشتر ازین مریض نشیم پیر نشیم....