2752
2734
عنوان

مورچههه بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 24 پست

ما زمستونا خدا میدونه چقد خونمون پر از مورچه میشه 

دلیل بیرون اومدنشون گرمای محیطه وقتی بخاری بذاریم مورچه ها دیگه مهمونمونن تا اخرش ک بخاریو برداریم و باز فصل کولر شه

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
باید جایی که ازش درمیان بگردی پیدا کنی اونجارو مسدود کنی

فکر کن من جاشونو با سیمان سفید بسته م.

بعد چندروز دیدم دوباره همون سیمانو کندن اومدن بیرون.

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکر کن من جاشونو با سیمان سفید بسته م. بعد چندروز دیدم دوباره همون سیمانو کندن اومدن بیرون.

من با چسب تفنگی میبستم در خونشونو. کنارشو باز میکردند. تو دستشویی خونه مورچه بود بعد تعمیرات کردیم خونه را چند سال دیگه پیداشون نشد در خونه مورچه بسته شده بود. بعد از چند سال دوباره اومدند همون نقطه را سوراخ کردند و راه پیدا کردند دوباره به خونشون😒😒😒😒

من با چسب تفنگی میبستم در خونشونو. کنارشو باز میکردند. تو دستشویی خونه مورچه بود بعد تعمیرات کردیم خ ...

وای فکر کنم دندون دارن😂😂😂

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

کامن ریشه کن میکنش،یعنی ۳ ماهی یکبار تمدید کنی دیگه مورچه نخواهی دید

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...