2733
2734
عنوان

خانوماا دیجی کااااالا

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 21 پست

من گوشیم حتی خریدم

تواینترنت سرچ کن اولین خریدت ۲۰ تومن یا۳۰ تومن ارزونتر میشه فیلمای اموزشی خرید تو دیجی کالا ببین و تخفیف پیدا کردی اونجایی که نوشته مرحله اخر کارت هدیه و کد تخفیف اونجا وارد کن و علامت+بزن تااعمال بشه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

هزار بار خرید کردم 

فقط نظرات کاربران رو حتما بخون

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چیزای کوجیک خریدم بد نبوده‌ولی نظر کاربرا را حتما بخون برای خرید کمکت میکنه

پنکه ای رو ک میخام بخرم یکی دارم کپیشه 

تو دیجی ۶۵۰تومنه من ۲ماه پیش قسطی ۹۰۰گرفتمش

با افتخارهم سیدم هم عربم😗
2728
اره راضیم ولی حتما باید نظرات‌و بخونی...ببینی نظر بقیه کسایی که اون پنکه رو خریدن چیه..

دارم مثل اون پنکه مارک تکنو ولی اینو برا داداشم میخام

دارم مثل اون پنکه مارک تکنو ولی اینو برا داداشم میخام

اگه از مارکش راضی هستی اره دیگه از همین دیجی کالا بخر ... من چون بیرون نمیرم واسه بچه‌هام 6دست لباس سفارش دادم، واسه شوهرم تی شرت خریدم، واسه خودم فیس براش خریدم..همشون عالی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
اگه از مارکش راضی هستی اره دیگه از همین دیجی کالا بخر ... من چون بیرون نمیرم واسه بچه‌هام 6دست لباس ...

اره راضی هستم خودش پلاستیکیه اینجا ۹۰۰میفروشنش تو دیجی600ولی چون اولین بارمه گفتم از شما بپرسم