2733
2734
عنوان

واسه آیلتس کلاس انلاین بهتره یا حضوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 35 پست
موفق باشي عزيزم شرايط افرينش براي ثبت نام كلاساي ايلتس چيه؟ سختگيرن؟

مرسی 

نه سخت گیر نیستند 

اگر خواستید ثبت نام کنید برید سایتشون برای تعیین سطح رزرو کنید بعد باهاتون تماس می گیرن و یه ساعتی برای تعیین سزحتون مشخص می کنند من را سر همون ساعت باهام تماس گرفتند بعد ترمم را تعیین کردند و کلاس که به حد نصاب رسید شروع کردند دیگه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نگار جان. تو این روزا که کرونا شدت گرفته خیلیا بخاطر سلامتیشون ترجیح میدن که بجای شرکت تو کلاس های آموزشگاه ها و کلاس های خصوصی حضوری، به صورت آنلاین تو کلاس های آموزشی زبان شرکت کنن. اگر که میخوای برای آزمون آماده بشی، شرکت تو کلاس های تدریس خصوصی آیلتس رو که به صورت آنلاین هم برگزار میشه رو بهت پیشنهاد می کنم تا بتونی بدون اینکه درگیر رفت و آمد بشی و نگران کرونا هم نباشی بتونی با بهترین استادا کلاس برداری و به نمره دلخواهت برسی  

2731

سلام

من خیلی به زبان علاقه دارم و به همین دلیل تقریبا توی کلاسای همه موسسه ها شرکت کردم ولی بعد از یه مدت طولانی آوارگی به این نتیجه رسیدم که همشون دنبال پول بیشترن و تصمیم گرفتم کلاسای یکی از استادای آیلتس معروف یعنی محمدرضا حافظی رو شرکت کنم. به نظرم از کیفیت بالایی دارن کلاساش و خودشم خیلی دلسوزه برای یادگیری آدم. شماره تلفنش اینه:09194558049 اگه خواستی زنگ بزن مشاوره رایگان بگیر ازش