2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و داروی گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 2871 بازدید | 29 پست
این دوستم کلی دکتر رفت ولی در عین ناباوری با ورزش درمان شد 

وای خدا کنه منم بشم 

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلاآمپول میزدم تا بشم ولی یه مدت دوفاستون خوردم سر وقت میشدم تقریبا اما با دوفاستون لکه بینی و ح ...

داروبخور تخمکات خوب بود اگه طبیعی شدی که بهتر اگه نشدی برو آی وی اف..

2728
انشالله خوب میشی، فقط صبور باش و ورزش کن بعد چندماه خوب میشی قربونت برم 

ممنون عزیزم با دل پاکت واسم دعا کن...نوبت دکتر دارم واسه ۶مهر

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
2740

سلام عزیزم جاری منم تنبلی تخمدان داشت و نمیتونست بچه دارشه تا با یه طب سنتی که داروهای گیاهی تجویز میکرد آشنا شد توی شیراز که تونست دردشو علاج کنه و مادر بشه شمارشو واستون میزارم 09179170344

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
نه اصلا خیلیا باهاش پریود میشن و باردار شدن منم تنبلی دارم این ماه دارم میخورم 

منم برای بارداری شروع کردم دارم میخورم. امروز پنجم سیکلمه. از دیشب خوردم ینی.. باوجودیکه طول سیکلام طولانیه (۳۶) روزه. چندم سیکلم قطعش کنم؟

👨‍👩‍👦‍👦
سلام عزیزم  رفتی دکتر؟چی بهت گفت؟

سلام عزیزم دکتر میگه تنبلی تخمدان و کیست دارم و اینکه تنها راه چاره م کاهش وزن و ورزشه

2706