2733
2739
اگه قطره دادم پایین نیومد اشکال نداره باز شیاف بزنم میشه بهم یاد بدی یادم رفته

ن عزیزم خوب نیس زیاد شیاف بزنی کلا بهتره زیادپاشویش کنی البته اکثر بچه ها فق ی روز تب میکنن

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  خیلی ترسونده بودن.اما گلم چون از همین واکسن یبار وارد بدنشون شده زیاد واکنش نداره.البته هر بچه ای فرق داره.

نه زیادم بد و وحشتناک نبود مثل بقیه.فقط چون اونموقع وقت راه رفتنشون هست خودشون هی دوست دارن پاشن نمیتونن گریه میکپن

2731
من  خیلی ترسونده بودن.اما گلم چون از همین واکسن یبار وارد بدنشون شده زیاد واکنش نداره.البته هر ...

از تبش خیلی میترسم 

چون وقتی حالش بد میشه گریه میکنه بالا میاره شیافم زور می نه میده بیرون تو این کرونایی هم نمیخام برم بیمارستان

2738
از تبش خیلی میترسم  چون وقتی حالش بد میشه گریه میکنه بالا میاره شیافم زور می نه میده بیرون تو ...

نه نگران نباش این طبیعیه بالاخره بدنش واکنش نشون میده.فقط مدام پاشویه اش کن.اب زیاد بده چون اسهال استفراغ کنه اب بدن کم میشه.نیازی به دکتر اینا نیس.

چون واکنش طبیعیه.نترس فقط شبا دو سه روز بیدار بخواب مدام اب بده و تبشو چک کن