2737
2739
چند سالته  برای کنکور ۱۴۰۰ داری میخونی؟؟؟

۲۰ 

بله 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۰  بله

موفق باشی برای فیزیک و شیمی کتاب چی خریدی؟؟؟

شروع کردی خوندنو؟؟؟

من بلد نیستم عاشق کسی باشم که اولویتش نیستم؛بلد نیستم چشم به گوشی بدوزم و دلشوره بگیرم. اسمش را بگذارید خودخواهی... ولی من این خودخواهی را به اداهای عاشقانه ای که هیچ احساسی پشت سرش نیست ترجیح می دهم! من برای خودم گل میخرم؛چای دم می کنم؛میز شام می چینم؛اما منتظر کسی نمی مانم؛ نه این که خسته شده باشم اما وقتی دلم برای کسی تنگ شود که دلتنگی اش را باور نمی کنم؛ فکر می کنم که دارم به خودم خیانت می کنم ..تا خودت را دوست نداشته باشی؛ کسی باور نمی کند که هستی و بودنت با نبودنت فرق می کند 
2728
سلام جناب قارون

من قارونم

من که چیزی ندارم

برو بقیه رو ببین چیا دارن

من اگر دو تا مغازه ی بزرگ داشته باشم.اون موقع وضعم خوبه

37 سالمه .دیگه بعد از 17 سال کار کردن حداقل باید دو تا خونه داشته باشم.حداقل حداقل

خدا روشکر،خدا به زندگیت برکت بده

مرسی

خدا به زندگی شما هم برکت بده

من به دعا اعتقاد دارم

دعا کن معیارهای که در مورد زن اینده ام دارم.خدا خودش یه جوری برام پیدا کنه.حالا چه جوری شو .خدا خودش میدونه

2740
موفق باشی برای فیزیک و شیمی کتاب چی خریدی؟؟؟ شروع کردی خوندنو؟؟؟

ن فعلا منتظر نتایجم اگه قبول نشدم میخونم باز 

کتاب برا فیزیک  میکرو   برا شیمی مبتکران رو شنیدم

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر