2733
2734
عنوان

دخترم کلیپ های دیانا و روما رو خیلی دوست داره، طوری نیست؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6989 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها به من بگین کجا پخشش میکنن منم هوایی شدم نگاش کنم من۱۹سالمه    

دانلود کن از گوگل بزن دیانا و روما. خواهر برادرن من خودمم عاشقشونم با دخترام نگاه میکنم

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2728

کارتونش بیشتر تبلیغ اسباب بازی هستش تا آموزشی

بعد خیلی جاها دختربچه ارایش میکنه

اگه سر این مساله حساس هستی که دخترت ارایش کردن زود یاد بگیره

باید قبلش کارتون تماشا کنی و نزاری ببینه

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...
2740

سلام نمیخواهم مال و ثروت من و همسرم رو به رخ دیگران بکشم نه ولی من و همسرم آنقدر برای دخترمون تمام امکانات رو فراهم کردیم که اگه 100 بار دیگر هم این کلیپ دیانا و روما رو ببینه از زندگیمون سیر نمیشه تاثیر میزاره ولی نه چندان 

نگران نباش مشکلی پیش نمی آید 

سلام به همه مامان های مهربون

درمورد مجموعه نمایشی دیانا و رومابه هیچ عنوان اجازه ندید فرزند شما این مجموعه رو تماشا کنه. چرا؟ به دلایلی که خدمتتون عرض میکنم:

١. این مجموعه در واقع یک سبک زندگی تجمل گرایانه و فانتزی را به نمایش میگذارد که تاثیرات بسیار منفی در روحیه کودک دارد. به عنوان نمونه چون ذهن کودک مقایسه گر است، به سرعت این مدل از زندگی را با زندگی خود مقایسه می کند و چون از بسیاری از این امکانات به دور است، دچار ناامیدی، خودتحقیری و عدم لذت از داشته های خود میشود. از دست دادن عزت نفس ادلین اثر مخرب این مجموعه داستانی است. 

٢.متاسفانه محتوای این داستان ها اغلب از نظر اخلاقی مغایر با اصول اخلاقی است و برای کودک به هیچ عنوان مناسب نیست. کودک در این داستان ها میبیند که شخصیت اصلی داستان بسیار مستقلانه هرکاری که دلخواه اوست انجام میدهد، آرایش میکند و قرار ملاقات میگذارد و...، ذهن مقایسه گر کودک بلافاصله نتیجه میگیرد که من نسز باید آزادانه هرکاری که تمایل دارم انجام بدهم حتی اگر مغایر با اصول اخلاقی باشد. بنابراین از بین بردن حیا و از دست دادن آرامش روحی موذک، دومین نتیجه منفی این داستان است. 

سلام به همه مامان های مهربون درمورد مجموعه نمایشی دیانا و روما به هیچ عنوان اجازه ندید فرزند شما ای ...

سلام عزیزم ممنون از اینکه نظرتون رو به اشتراک گذاشتید

دقیقا حرفهای شما صحیح است

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
مطمین باش بده خیلی خیلی مصرف گرا و لاکچری هستن من شنیدم ماشا و میشا دیانا و روما و باب اسفنجی خیلی م ...

بله اصلا فرهنگشون به ما نمیخوره...

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩