2733
2734
عنوان

واتساپ جی بی

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جی بی از کار افتاده یو واتساپ دارم  ✅ کانال رسمی وبسایت اندروید تایم #GBWhatsApp #YOWhatsApp ...

چرا لینکش حذف شد 😐✅ کانال رسمی وبسایت اندروید تایم

#GBWhatsApp
#YOWhatsApp
🔰 یو واتساپ:

.
#GBInstagram
🔰 جی بی اینستاگرام:

.
📱اینستاگرام اندروید تایم:

.
.
.
.
.
.

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2731
مال چن سال پسش بوده ن دیلت نکردم بجز شماره میتونن ب چیزای دیگ دسترسی داشته باشن یعتی تل رو نصب کنم ب ...

اره یه دلیت بزن 

چیز خاص دیگه نمیدونم 

شماره خودمم رفته تو دیتا بیس و دیگه تصمیم گرفتم همیشه نسخه اورجینال نصب کنم

2738

من یه بار 6مدل دانلود کردم تا آخر جی بی اصلی رو پیدا کردم. سرش کل پیامهام هم حذف شد انقد عکسهای مهم داشتم توشون

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘)