2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صدقه بدم چی واسه دکترمیرم

صدفه بده حتما، تونستی خونریز هم بکن 

کلا ماه صفر با صدقه شروع کنید و اطعام نیازمندان

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
نه مریضم باید برم دکتر صدقه بدم دیگه حله

آره عزیزم

ان‌شاءلله خدا شفاتون بده

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
انقدر نگيد سنگين همه يه چيزي شنيدين هى تكرار ميكنين سنگينه حالا اگه بپرسى چرا دليلش و نميدونن ! سنگ ...

منم به انرژی مثبت صد درصد اعتقاد دارم ولی سنگینی صفر فرموده بزرگای دین هستن البته راه چاره وادعیه های معتبری هم به ما یاد دادن که سنگینی این ماه رو آسون میکنه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2738

صدقه بده 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب