2733
2734
عنوان

سلام با چ برنامه ای میتونم کارت ب کارت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدی پس بازم باید برم بانک. من گفتم نرم دیگ. فایده نداشت 

اره باید بری بانک با رمز دوم میتونی انتقال بدی 

بری دستگاه عابر بانک رمز نمیخواد 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
اره باید بری بانک با رمز دوم میتونی انتقال بدی  بری دستگاه عابر بانک رمز نمیخواد

خب من گفتم اگ بشه ی برنامه ای باشه با گوشی انتقال بدم دیگ نرم تا عابر بانک ک دیدم نشد 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 
2731

سلام عزیزم خوبی شرمنده گلم اجی یه فال حافظ برام گرفته بودین خیلی عالی بود تو اون تاپیک خواستم برات پست بزارم،قفل بود میشه یکی دیگه برا خواهرم بگیرید خیلی احتیاج به راهنمایی داره من خودم بلدنیستم مث شما بگیرم،😔به خاطر همین مزاحم شما شدم 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
سلام عزیزم چ نیتی 

با شوهرش به مشکل خوردن،بعد میخواست ببینه اخرش چی میشه،بازهم شرمنده ام عزیزم حلال کن 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
با شوهرش به مشکل خوردن،بعد میخواست ببینه اخرش چی میشه،بازهم شرمنده ام عزیزم حلال کن 

در انتخاب یار دقت بسیار کن و به کسی دل ببند که انسانی واقعی است. به دنبال سیرت نیکو باش که صورت نیکو فناشدنی است. در گفتار و کردار خود دقت کن و هر چیز را در وقت و جای خودش بازگو نما. اکنون که فرصت داری به فکر آینده باش چون تا چشم بر هم بزنی بهار عمر به خزان تبدیل شده و تو هیچ توشه ای برنگرفته ای.

نتیجه تفال به دیوان حافظ:

۱- حضرت حافظ در بیت اول، چهارم و هفتم زیبا فرموده است:

* آن زیبا نمی باشد که مویی مشکین و دلربا و کمری باریک و موقر دارد، بلکه دلبسته به مهر رخسار کسی باش که لطیفه ای از زیبایی دارد که غیر قابل توصیف است.

* کمان ابروی تو در تیر افکنی بر هر کمان افکنی برتری دارد.

* کسی در راه عشق به مبداء هستی بی گمان آگاه راز نشد، بلکه هر کسی به اندازه فکر و برداشت خود از عشق و معرفت آگاهی و تصوری دارد.

۲- اگر او متناسب و خوبست، شما نیز از محاسن عدیده ای برخوردار می باشید که باید ارزش و اهمیت خود را دست کم نگیرید. هزاران نفر خواستار لطف و ملاحت شما هستند ولی متاسفانه شما اجازه ابراز به آنها نداده اید. پس با اندیشه عمل کنید که زمان بر وفق مراد شما می باشد و بیش از این خود را زبون او جلوه ندهید.

۳- از اینکه همه را محرم اسرار خود می دانید، چندان کار خوبی نمی باشد زیرا سخنان شما را حمل بر غرور و تکبر می کنند. در حالی که شما با خلوص نیت سخن می گویی. از زندگی خوبی برخوردار هستید. آن را با مسائل پیش پا افتاده خراب نکنید.

۴- این نیت با کمی حوصله و دور اندیشی و سرعت عمل و دقت کاملاً قابل اجراست و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد. مسافر حالش خوبست ولی درکارش گره افتاده که برطرف می شود. بیمار به حال خود می ماند. خرید و فروش و تغییر شغل و مکان ضرورتی ندارد.

۵- ویژگی های شما عبارت اند از: هنرمند، خوشگذران، حساس، رفیق باز، اهل مسابقه و رقابت، مخترع، دقیق، عاشق جمع و پرحرف.

در انتخاب یار دقت بسیار کن و به کسی دل ببند که انسانی واقعی است. به دنبال سیرت نیکو باش که صورت نیکو ...

عزیز دلمممم خیلی خیلی لطف کردین،ممنونم براتون صدتا صلوات میفرستم،حلال کن مهربونمممم❤🌹

عزیز دلمممم خیلی خیلی لطف کردین،ممنونم براتون صدتا صلوات میفرستم،حلال کن مهربونمممم❤🌹

قربونت عزیزم متوجه معنی فال شدین؟ چون واضح نوشته بود امیدوارم حل بشه مشکلشون عزیزم. 

قربونت عزیزم متوجه معنی فال شدین؟ چون واضح نوشته بود امیدوارم حل بشه مشکلشون عزیزم. 

فدای تو،کم وبیش یه چیزای ازش فهمیدم 🤦🏻‍♀️ممنون عزیزم خیلی لطف کردین

فدای تو،کم وبیش یه چیزای ازش فهمیدم 🤦🏻‍♀️ممنون عزیزم خیلی لطف کردین

در کل گفته بود زندگیش خوبه برا مسائل پیش پا افتاده خراب نکنه عزیزم... اگ مشکلش جدي نیس... 

خواهش میکنم گلم 

در کل گفته بود زندگیش خوبه برا مسائل پیش پا افتاده خراب نکنه عزیزم... اگ مشکلش جدي نیس...  خوا ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی بازهم حلال کن گلم راستی عزیزم شما ازتو نت فال  حافظ میگیرین؟