2733
2734
عنوان

رکه هاى خونى در مدفوع اسهالى کودک٨ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه دوماهیه بخاطر کمبود وزن دکتر بیشنهاد نان داد مدفوعش همیشه سفت وخوب بوده
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
نه حساسیت نیست نی نی منم چند روز پیش اینجور شد دکتر گفت عفونت روده ایه ولی عزیزم سفکسیم برا روده که مال سیستم تنفسیه اصولا کوتریموکسازول میدن
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
سفکسیم بدرد عفونت روده ای نمیخوره باذیه دکتر دیگه مشورت کن عزیزم چون تب داره احتمالا عفونتش یکمی از پسر من بیشتره....وهمچنین دکتر بهم سیتریزینم داد وگفت شاید لثه هاشم التهاب داره ولی اخه تو میگی تب داره حتما یه دکتر دیگه ببر پسر من با اولین باری که کوتریموکسازول خورد خوب شد
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔