2737
2739
نسیم جون من حالا شنیدم اگه لازم باشه بیهوش میکنن اما دکترای بیرون از اونجا که پیش دوتاشون من رفتم تا دیدن گفتن بیهوشی
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست.دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب پس عالیه واقعا ممنون نسیم جون از کابوس بیهوشی نجاتم دادی بووووووووووووس
فرق است بین دوست داشتن و داشتن دوست.دوست داشتن امری لحظه ایست اما داشتن دوست استمرار لحظه های دوست داشتن است.
2731
2740
مامانا اگه دنبال یک جای مرتب با قیمت مناسبید این کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان را پیشنهاد می کنم مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - بچه من خیلی ناسازگار بود ده جا بردم قبول نکردن یکی از مامانا به من معرفی کرد مطبش شهر بازی بود دکتر لیلا کرایه چیان متخصص دندانپزشکی کودکان ، رو بچه ام کارکرد با شعر و آواز و خیلی با حوصله رو دخترم کار کرد و کارش هم عالی است من دخترم را بردم خیلی خیلی راضی بودم الان فقط دخترم پیش خانم دکتر می ره و اصلا نمی ترسه . بعد به خواهر زاده هام وبرادر زاده هام همه اونجا رفتند و راضی بودند پنج شنبه ها فقط بیهوشی انجام میده محیطش شاد و آخرش جایزه هم به دخترم داد مهمتر اینکه تعرفه اش فوق العاده مناسبه . شماره اش 77135269 هست نزدیک مترو سرسبز . اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنید راحت پیداش می کنید
از تاریخ این تاپیک خیلی گذشته ولی من تجربه ام رو از بیمارستان مفید در اختیارتون می ذارم، حتی اگه مجبور هستید هم بچه تون رو دندانپزشکی بیمارستان مفید نبرید. دندون پسرم وقتی سه سالش بود از ریشه کنده شد و افتاد(توی بازی) ما بردیمش مفید، دندونپزشکی طبقه پایین بیمارستان بود و خیلی بوی بدی می داد. دکتره یه آقای 50 ساله بود که بیشتر شبیه دربون بیمارستان بود تا دکتر، بدون اینکه حتی یه نگاه به دهن پسرم یا دندون افتاده (که همراهمون بود) بکنه گفت کاریش نمی شه کرد، بهش گفتم یعنی فضا ساز هم لازم نداره گفت نه فضا ساز واسه چی؟ بعد که ما هی اصرار کردیم گفت می نویسم برید عکسش رو بگیرید!!!! گفتم آقا دندونش افتاده عکس چی بگیریم؟؟ خلاصه پسرم رو بردم مطب خصوصی ( که مال اطفال نبود) و اون دندون افتاده رو گذاشت سر جاش و دندون هم جوش خورد. به نظر من اگه توان مالی دارید اصلا بچه تون رو هیچ جوره مفید نبرید.

من بچمو چند سال پیش میبردم پیش دکتر شکاریان. ببین مطبش فوق العاده تمیزه. خیلی با بچه ها مهربون هستن. چیزی که برای من خیلی مهم بود این بود که اصن دخترم بی قراری نکرد. خیلی سخته بچه تو اون سن رو ببریم دندونپزشکی