2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

دختر خوشگلیم ولی من منظورم با اخلاقمه و رفتار

اخلاقم کلا یجوریه مثلا کلا حرف زدنم خیلی ارومه راه رفتنم یجوریه انگار قدمامو میشمارم در حالی که تو صورت مرد نگاه نمیکنم ولی همیشه لبخند رو لبامه خیلی ناخواسته خیلی هم مغرورم همیشه احترام همه رو دارم حتی اگه بهم بی احترامی کنن با هر کسی حرف بزنم چ دختر چه پسر بهم جذب میشن مثلا میگن دلم می خواد یبار دیگه باهم دیدار کنم و دور هم باشیم بخدا راست میگم 😅راستشو بخواین ما کلا خونوادگی همینجوری هستیم چون خیلی خیلی خاکی هستیم اهل پز دادن یا خودمونو بالا بالا گرفتن نیستیم 

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ🕊~
2731
عا قربون گفتنت  احساست به خودت خوبه درسته؟ خب من بخوام با خودم کنار بیام یه همچین حسی داشته ب ...

اول بگو چرا خودتو دوست نداری ؟ چه چیزی در ظاهر و رفتارت هست که فکر میکنی باعث عدم جذابیتت میشه؟

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
البته اگه سوالات جزئی داری همینجا هم بپرسی اوکیه اول بگو راجع ب چی میخوای بدونی

با صورتم مشکل دارم 

این باعث میشه حس خوبی نداشته باشم 

باید یه عمل زیبایی انجام بدم که الانم پیگیرشم 

ولی خب همیشه احساس میکنم همه از من بهترن 

:)
2740
با صورتم مشکل دارم  این باعث میشه حس خوبی نداشته باشم  باید یه عمل زیبایی انجام بدم که ا ...

عزیزم من اون حس خوبی رو ک بهت گفتم رو همیشه،داشتم(از وقتی ک یادم میاد بوده) اعتماد ب نفس بالا بیشتر ریشه تو دوران کودکی داره و طبق نظر روانشناسا برمیگرده ب همون پنج سال اول زندگی ک شخصیت شکل میگیره و بخشی از،اون هم اوایل نوجوونی تکامل پیدا میکنه

اینطور ک میگی احتمالا نبودش  از ریشه بوده و ب صورت مقطعی نیست

ولی با این حال جای نگرانی نیست خیلی از شخصیت های موفق دنیا و حتی خود روانشاسای بزرگ بین المللی تا سال های سال از کمبود اعتماد ب نفس رنج میبردن

ب وجود اومدن اون حس رضایت هرچند ک کار،اسونی نیس،ولی،سخت هم نیس شدنیه فقط نیاز،ب اراده قوی و گذر زمان داره

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄

فعلا اولین قدم همینه ک خودت رو اولویت زندگیت قرار بدی

همه چیز رو دردرجه اول برای خودت درنظر بگیر(اسمش خودخواهی نیس صرفا برای افزایش احساس ارزشمندیه)

برای خودت بیشترین تایم رو بذار

برای غذات خوابت تفریحت و...

اول ِاول خودت رو ببین

با خودت دوست باش وقتی میری جلو آینه ب خودت لبخند بزن واسه خودت بوس بفرس(الان احتمالا ته دلت میخندی و شایدم ب نظرت مسخره ب نظر بیاد😉)ولی ب مرور زمان همین کارای هرچند کوچیک هم تاثیر گذاره

کتاب بخون فیلم ببین(ترجیحا کمدی) و موزیکای شاد گوش کن هرهفته حتی تو همین کرونا ی بخش قابل توجهی از وقتت رو ب تفریح اختصاص بده

و همیشه بخش کوتاهی از هر روز رو تنها باش و ب اتفاقات خوبی ک میتونی برای روز بعدت داشته باشی فکر کن

رقصیدن رو یاد بگیر

از قدرت فوق العاده ی رقص غافل نشو انرژی و حس درونی ب،شدت خوبی رو برات ب وجود میاره

اگه واست فراهمه نواختن ی ساز رو یاد بگیر 

ن تنها برای شخصِ خودت لذت بخشه بلکه بعد از گذشت ی تایم میتونی گل سرسبد محافل بشیو کلی کیفشو ببری😉

حتما استعدادت  رو پیدا کن هرادمی چندین استعداد شگفت انگیز داره ک تو اغلب موارد خودش ازشون غافله!!!

تو هر،زمینه ای ک استعداد داری میتونی با صرف وقت  و انرژی ب مقاطع بالایی برسی😃

حتی اگه اون حرفه یادگیریش هزینه هنگفتی هم داشته باشه باز تکنولوژی ورسانه ها یادگیریش رو تا حد زیادی راحت کردن

وقتی ی استعداد نهفته رو کشف کنی و تو مرحله بعدی ب فعلیت برسونی صددرصد هم حس اعتماد ب نفس و هم عزت نفس بی اندازه بالایی خواهی داشت

اینایی ک بهت گفتم همه چیز نبودن ولی همین چنتا فعالیت کوچولو ب شدت میتونه تاثیر گذار باشه 

تو راهو خوووب بلدی فقط ارادت باید یاریت کنه

قدر جوونی و فرصت هارو بدون دیگه گیر نمیاداااا

خوب ب نوشته هام فکر کن سرسری ازشون نگذر راز اون حس در گرو استمرار همین کاراس

البته ک طبیعیه ک تا ی زمانی برات سخت باشه ولی موضوع مهم اینه ک هیچ چیز غیرممکن نیس😊