2733
2734
عنوان

از واسطه شدن به شدت پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 38 پست
حس میکنم عمت یکیو میخواسته قالب این اقا کنه نتونسته الان از حسودی افتاده به گفتن این حرفا وگرنه دختر ...

چی بگم والا مامان من ی بار برا دختر همین عمم هن واسطه شده

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من احساس میکنم اونی  که این حرفها رو زده سوخته

احساس منم همینه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

مامان منم واسطه اازدواج دختر عموش و پسر دایی بابام شد

زن و شوهر هردو از سن ازدواجشون گذشته بود و هردو مشکل جسمی کوچولو داشتن

سال 84 مامانم پیشنهاد ب خانواده پسر داد و اوناهم پذیرفتن جز جاریا😄

یعنی قرار بود برن خواستگاری ک نرفتن و پدر هم نداشتن

چندسال گذشت و سال 94 داداش بزرگ پسره اومد خونمون و صحبت شد ک دارن دنبال زن میگردن اونم پیرزن 

تازه پیرزنا قبول نمیکردن

مجدد مامانم گفت دختر عموم

ک اینبار رفتن و شکر خدا وصلت گرفت و هردو شاد و شنگول 

اینقدر هوا همو داشتن و دارن ک نگو

اوایل ازدواجشون هروز مادرشوهر ک پیره و سواد نداره شماره بگیره

جاریا شماره میگرفتن و میدادن این

وای هروز میزنگیدن

و یک ساعت ب مامانم گله میکردن ک فلانه بیساره غذا پختن بلد نیس و ..

تو یه خونه بودن

منم یروز دیدم خیلی بده هروز مزاحمن

بیخبر رفتمتلفنو از پریز کشیدم

دیگه تموم شد

الان سه تا بچه دارن و پسره ک دیگه اون پسر قبل ازدواج نیس بابام مخالف بود و میگفت مریضه بدرد دختر عموت نمیخوره

ولی قسمت هم بود شکر خدا خوشبختن

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
ب عمت باید میگفتی من اگه دخالت میکنم تو زندگی بقیه بخاطر امر خیره نه بخاطر فضولی (مث خودش)   &n ...

من نبودم حیف اونجا

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
مامان منم واسطه اازدواج دختر عموش و پسر دایی بابام شد زن و شوهر هردو از سن ازدواجشون گذشته بود و هر ...

خب خدا رو شکر

منم همون اول گفتم من معرفم فقط انصافا هم دخترخالم آدم خیلی خیلی مهربون و باشعورب هست ولی بقیه گاهی کاسه داغ تر از آشن

2738
خب خدا رو شکر منم همون اول گفتم من معرفم فقط انصافا هم دخترخالم آدم خیلی خیلی مهربون و باشعورب هست ...

اصل اون دوتان

دیدی بیش از حد حرف میزنن

نظر از عروس دوماد بپرس

اگر اونا باهم شادن

ک خیالت تخت

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪