2733
2734
عنوان

لطفا اگه دکتر زنان خوب سراغ دارین کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 12090 بازدید | 38 پست
ندا جون چي شده بگو من نيلرامم اسم كاربريم عوض شده اونو يادم رفته بود بگو چي شده

سلام نیلرام جان من هم سه تا سقط داشتم جنین هام توی هفته ۸ قلبشون رشدشون متوقف میشه الان ۳۶ سالمه و ین همه دکتری که رفتم کسی متوجه مشکلم نشده میشه بگی شما آخر کدوم دکتر رو انتخاب کردی؟از امضات معلوم که خداروشکر نتیجه گرفتی برای منم دعا کن

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
سلام نیلرام جان من هم سه تا سقط داشتم جنین هام توی هفته ۸ قلبشون رشدشون متوقف میشه الان ۳۶ سالمه و ی ...

سلام عزیزم واقعا متاسفم که اینجوری میشه

حتما پیگیری کن 

کدوم شهر هستی؟ 

راستش من هنوزم اندر خم یه کوچه ام پارسالم ای وی اف کردم نگرفت 

مهمتر از همه فشارم میره بالا اگه بازم باردار بشم بازم احتمال از دست دادن بچه هست و من دیگه نمیکشم من پسرمو به خاطر فشار از دست دادم خودمو سپردم به خدا هرچی صلاحش باشه اما برای تو هنوز دیر نیست و مشکلت حل شدنیه حتما دکتری برو که تخصص سقط مکرر داره باید یه سری ازمایشات ایمنی انعقادی رو حتما بدی چون سه بار سقط کردی تو تهران دکتر عارفی و طرازی خیلی تعریف میکنن اگه میتونی برو پیششون 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم واقعا متاسفم که اینجوری میشه حتما پیگیری کن  کدوم شهر هستی؟  راستش من هنوزم ...

عزیزم،خدا انشالا خودش برات بخواد نا امید نباش .منم تهرانم عزیزم کلینیک ابن سینا میرفتم قبل از بارداری زیر نظر دکتر طرازی بودم اما بعدش میگفتن باید برم پیش دکتر های بارداری تمام آزمایش ها رو انجام دادم تو این بارداری آخر هم سرمivigمیزدم هم آنوکساپارین بازم مثل دفعه قبل تو هفته هشت سقط فراموش شده داشتم و امروز دارم میرم برای سقط.به قول شما دنبال یه دکتر خوب برای سقط مکرر هستم فقط خدا باید کمکمون کنه

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
عزیزم،خدا انشالا خودش برات بخواد نا امید نباش .منم تهرانم عزیزم کلینیک ابن سینا میرفتم قبل از باردار ...

خدا بهت کمک کنه فقط ناامید نباش و انرژی منفی نده هی بخوای بگی من بازم سقط میکنم همین دوباره تکرار میشه پس به خودت بگو اینبار میشه و ایمان داشته باش میشه 

دکتر پاکروش هم تو سقط مکرر تخصص داره اگه بتونی ازش وقت بگیری خیلی خوبه 

اینا البته وسیله ان امیدوارم خدا کمکت کنه که همه چی دست خودشه مراقب خودت باش تقویت کن خودتو حتما 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
خدا بهت کمک کنه فقط ناامید نباش و انرژی منفی نده هی بخوای بگی من بازم سقط میکنم همین دوباره تکرار می ...

فدای تو عزیزم .نه من خسته نمیشم و کوتاه نمیام باید جنگید حتما یه راهی هست که ما هنوز پیداش نکردیم.ایشالا خیلی زود لذت مادر شدن رو تجربه می کنیم 

فدای تو عزیزم .نه من خسته نمیشم و کوتاه نمیام باید جنگید حتما یه راهی هست که ما هنوز پیداش نکردیم.ای ...

ان شاءالله